Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Jabłko do dekoracji, jesień, dekoracyjny owoc z betonu, dekoracja stołu Ø13cm

42,30 zł *

Dostawa do 7. Grudnia **

Opis produktuOpis produktu

Jabłko do dekoracji to obowiązkowy element jesiennej dekoracji! Otrzymujesz tutaj duży dekoracyjny owoc wykonany z betonu, który możesz wykorzystać przez długi czas jako jesienną dekorację stołu lub do ozdoby ogrodu.

Ceramiczny owoc urzeka swoją czerwono-ceglastą kolorystyką i zielonymi liśćmi. Piękną dekorację z jabłek umieść razem z ozdobnymi dyniami, jesiennymi liśćmi i elementami florystycznymi z kłosów zbóż i traw. Twoi goście będą zachwyceni tą wspaniałą jesienną dekoracją!

Betonowa dekoracja w kształcie jabłka szczególnie dobrze nadaje się na festyny łąkowe późnym latem lub na Święto Dziękczynienia!

Odporna na warunki atmosferyczne ceramika do dekoracji znajdzie swoje miejsce w nastrojowych aranżacjach dekoracyjnych we wnętrzach, jak i na zewnątrz jako rustykalny jesienny owoc.

Spód betonowego jabłka wyposażony jest w piankowe ochraniacze. Oznacza to, że jabłko dekoracyjne można postawić również na stole, kredensie czy półce, nie rysując ich powierzchni. Ponieważ betonowe jabłko jest puste w dolnej części, można je również dobrze wykorzystać na wieńcu do leżakowania lub na patyku w jesiennych aranżacjach.

Piękną betonową dekorację połącz również z większą wersją jabłka z naszego bogatego asortymentu dekoracji z betonu lub dekoracyjnymi owocami do sadzenia w postaci gruszek lub dyń.

Uwaga:Akcesoria widoczne na zdjęciach oraz elementy dekoracyjne nie sąwliczone w cenę!

Wymiary (wys./szer./gł.): około 13×13×13cm
Kolor: czerwony, zielony, żółty
Materiał:ceramika, pianka
Ilość: 1 szt.
Nr prod.: 00420
Waga: 3,01 kg
Dostawa do: 7. Grudnia **

więcej zdjęć przedmiotów

Jabłko do dekoracji, jesień, dekoracyjny owoc z betonu, dekoracja stołu Ø13cm
Jabłko do dekoracji, jesień, dekoracyjny owoc z betonu, dekoracja stołu Ø13cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.