Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Korek dekoracyjny jesienny grzybek różny H28cm 12szt.

46,40 zł *

3,87 zł pro Kawałek

Dostawa do 3. Listopad **

Opis produktuOpis produktu

Jesień nadchodzi szybciej niż myślisz i już stoisz przed pytaniem, jaka dekoracja będzie w tym roku szczególnie ładna. Dzięki tym dekoracyjnym wtyczkom w formie kolorowych grzybków dokonasz właściwego wyboru! Grzyby przychodzą do Ciebie razem do równych 12 wtyczek w 3 różnych kolorach czerwonym, pomarańczowym i zielonym. Każdy z nich jest wycięty z jasnego drewna i wyposażony w długi, spiczasty, drewniany trzonek. Można je więc łatwo zamocować w ziemi doniczkowej, mieszance do zatykania lub nawet w słomie. Mała kokardka z rafii dopełnia jesiennego wyglądu.

Rośliny domowe, bukiety czy wyszukane aranżacje nabierają jesiennego wyglądu dzięki ozdobnym zatyczkom. Idealne wykonanie słodkich muchomorów również w okazałych wieńcach z okazji Święta Dziękczynienia. W tym celu można również skrócić drewniany kij za pomocą szczypiec. W połączeniu z drewnianymi gałązkami, zbiorem jagód i suszonymi kwiatami w żywych jesiennych kolorach, otrzymasz wspaniały bukiet dla swoich klientów.

Wtyczki dostarczane są w worku 12 sztuk, który zawiera po 4 sztuki z każdego koloru. Wykonane są z jasnego drewna i mają po około 28 centymetrów długości. Same grzyby mają około 9 centymetrów wysokości i około 7 centymetrów szerokości.

Rozmiar: ok. 9cm
Szerokość: ok. 7cm
Długość: ok. 28cm
Kolor: Naturalny, Czerwony, Zielony, Pomarańczowy, Biały
Materiał: Drewno, rafia
Ilość: 12 sztuk, po 4 z każdego koloru


Nr prod.: 66321
Waga: 0,2 kg
Dostawa do: 3. Listopad **

więcej zdjęć przedmiotów

Korek dekoracyjny jesienny grzybek różny H28cm 12szt.
Korek dekoracyjny jesienny grzybek różny H28cm 12szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.