Fritillaria w doniczce, kwiat szachownicy zielono-biały, kwiat sztuczny

61,20 zł *

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Ta sztuczna roślina w doniczce nosi oryginalną nazwę kwiat szachownicy, ponieważ jej dzwonkowate kwiaty są pokryte wzorem przypominającym kratkę. Fritillaria meleagris jest również znana pod nazwą Kiebitzei ze względu na swój wzór.

Ten kwiatek w szachownicę w doniczce jest szczególnie naturalną, sztuczną repliką fritillaria . Wysokiej jakości sztuczny kwiatek wykonany z tworzywa sztucznego i tkaniny został wyprodukowany przez wysokiej jakości markę VIANA.

Delikatny kwiat szachowy należy do rodziny lilii. Z zielonymi liśćmi i pięknymi kwiatami dzwonka jest idealny do wiosennych, świeżych dekoracji kwiatowych. Kwiaciarnie i hobbystów mogą wykorzystać tę ładną roślinę ozdobną do stworzenia doskonałych kreacji na wiosnę lub Wielkanoc.

Kwiat w szachownicę ma cztery rozgałęzione łodygi, z których łukowatych końcówek zwisa łącznie dwanaście dzwonkowatych główek kwiatowych, po trzy na każdej gałęzi. Nie tylko łodygi sztucznego kwiatu pokryte są trawiastymi liśćmi kwiatu szachowego - niezliczone i gęste, wąskie listowie fritillaria wystaje ze sztucznej gleby dookoła. Który ma również kształt bardzo naturalnej powierzchni ziemi poprzez nieregularną strukturę.

Umieść kwiatek w szachownicę na parapecie lub użyj sztucznego kwiatu jako atrakcyjnej dekoracji stołu. Możesz również ładnie łączyć sztuczny kwiat w zielony wzorzysty z wariantem w kolorze czerwonym lub innymi sztucznymi wczesnymi kwitnącymi. Użyj go do sadzenia wiosennych koszy lub doniczek. Ozdobne kwiaty można również ułożyć razem na ozdobnym talerzu z wazonem tulipanów i małą latarnią gazową. Kilka z tych aranżacji świec rozłożonych na stole jest również wspaniałych na wiosenne wesele.
Sztuczny kwiat szachownicy w kolorze zielono-białym ma przybliżoną całkowitą wysokość 30 centymetrów i średnicę około 15 centymetrów. 12 dzwonkowatych kwiatów sztucznego kwiatu ma wymiary około 4 na 2,5 centymetra.

Wysokość: około 30cm
Średnica: około 15cm
Wielkość kwiatostanów: ok. 4 × 2,5 cm
Wysokość doniczki: ok. 9 cm
Średnica doniczki: ok. Ø10cm
Średnica powierzchni stojaka: ok. Ø6,5cm
Kolor: zielony, biały, czarny
Materiał: plastik, metal
Ilość: 1 sztuka
google_translate
automatycznie przetłumaczone na google