Farba w sprayu Vintage Vanilla 400ml

Farba w sprayu Vintage Vanilla 400ml

50,30 zł* 35,20 zł* ty zapisz 30% (15,10 zł)

88,00 zł pro l

Dostawa do 6. Październik **

Customers Customers Customers

Timo A. i 191 innych osób uwielbiają Farba w sprayu...

 
  • Kolory: Wanilia

minimalna wartość zamówienia Floristik24.pl: 70 zł

Warianty produktu

- 30 %

Produkt Kolor Spray Vintage Silver 400ml Produkt Kolor Spray Vintage Silver 400ml

Kolor Spray Vintage Silver 400ml

50,30 zł* 35,20 zł* ty zapisz 30% (15,10 zł)

88,00 zł pro l

Sprzedano 300+ razy

- 30 %

Produkt Farba w sprayu Vintage Vanilla 400ml Produkt Farba w sprayu Vintage Vanilla 400ml

Farba w sprayu Vintage Vanilla 400ml

50,30 zł* 35,20 zł* ty zapisz 30% (15,10 zł)

88,00 zł pro l

Sprzedano 100+ razy

Opis produktu

Ten wspaniały spray w kolorze vintage w delikatnym odcieniu wanilii lub wanilii jest idealny do stosowania w profesjonalnej florystyce, jeśli chcesz celebrować wygląd shabby-chic lub po prostu...

Kontynuuj czytanie

Galeria zdjęć artykułów

Farba w sprayu Vintage Vanilla 400ml | Floristik24.pl

dodatkowy obraz produktu

Może Cię również zainteresować...

Farba Sprayu Vintage Vanilla Spraye specjalne

Spraye specjalne

Artykuł z tylko małymi ilościami.
Nie można ponownie zamówić przedmiotów sezonowych!


Last Minute

Spraye specjalne  - wszystkie podkategorie na pierwszy rzut oka