Dywan z futrzanego bieżnika w kolorze zielonym, dekoracyjnym, ze sztucznego futra, o wymiarach 50×90 cm

Floristik24 Dywan z futrzanego bieżnika w kolorze zielonym, dekoracyjnym, ze sztucznego futra, o wymiarach 50×90 cm Floristik24 Dywan z futrzanego bieżnika w kolorze zielonym, dekoracyjnym, ze sztucznego futra, o wymiarach 50×90 cm Floristik24 Dywan z futrzanego bieżnika w kolorze zielonym, dekoracyjnym, ze sztucznego futra, o wymiarach 50×90 cm

Dywan z futrzanego bieżnika w kolorze zielonym, dekoracyjnym, ze sztucznego futra, o wymiarach 50×90 cm

Dodaj odrobinę natury do swojego domu dzięki naszemu zielonemu sztucznemu futerku

Szukasz sposobu na dodanie osobowości do swojej przestrzeni życiowej? Nasze zielone sztuczne futro oferuje idealne rozwiązanie! Ozdobne futerko nie tylko przyciąga wzrok, ale jest wykonane w całości z materiałów pochodzących z recyklingu i posiada certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100.

Bieżnik stołowy z zielonym futerkiem: idealny akcent na każdą porę roku

Niezależnie od tego, czy będzie to zimowa dekoracja świąteczna na stole, czy wygodny akcent w kącikach do czytania - ten zielony futrzany dywanik jako dekoracja wniesie przytulność do każdego pomieszczenia. Ponieważ można go prać w pralce w temperaturze 40°C, jest także szczególnie praktyczny w życiu codziennym.

Zielony dywanik ze sztucznego futra o wymiarach 50×90 cm doskonale sprawdzi się jako bieżnik na stół lub jako dekoracyjne futro na podłogę. W ponadczasowym stylu doskonale wpasowuje się w wystrój salonu i szczególnie dobrze współgra z innymi akcesoriami w stylu country house.


Przegląd i funkcje produktu

  • Zielone dekoracyjne sztuczne futerko w rozmiarze 50×90cm
  • Wykonane w całości z materiałów pochodzących z recyklingu
  • Certyfikowany zgodnie z OEKO-TEX® STANDARD 100
  • Można prać w temperaturze 40°C
  • Można go używać na różne sposoby jako futrzany bieżnik lub mały futrzany dywanik
  • Nowoczesny design pasujący do aktualnej dekoracji salonu

Kreatywne możliwe zastosowania: Innowacyjne podejścia i koncepcje

  • Jako element przyciągający wzrok na stole w jadalni lub kawie
  • Jako powierzchnia rozgrzewająca w kąciku do czytania
  • Jako dekoracja sezonowa, szczególnie na Boże Narodzenie
  • Jako przytulna powierzchnia na podłodze dla Twoich zwierząt
Uwaga: akcesoria i elementy dekoracyjne pokazane na zdjęciach produktów nie wchodzą w zakres dostawy.

Wymiary: ok. 50 cm x 90 cm
Wysokość stosu: ok. 1 cm
Kolor: zielony
Materiał: 100% poliester z recyklingu
Ilość: 1 sztuka

google_translate

Numer Produktu: 617790
waga: 0,53 kg
Dostawa do: Wysyłka nie jest możliwa.

Produkt aktualnie wyprzedany. Możliwe, że będzie on dostępny później.


Bieżniki i wstążki na stół

Artykuł z tylko małymi ilościami.
Nie można ponownie zamówić przedmiotów sezonowych!


Last Minute

Wstążki i wstążki prezentowe  - wszystkie podkategorie na pierwszy rzut oka