Duży drewniany grzyb dekoracyjny z drewna grzybowego Paulownia Ø21cm W33cm

Duży drewniany grzyb dekoracyjny z drewna grzybowego Paulownia Ø21cm W33cm
Dostawa do 9. Kwietnia **
Tylko 9 pozostało w magazynie.

Lina O. i 26 innych osób uwielbiają Duży drewniany grzyb...
Naturalnie przyciągający wzrok: duży drewniany grzyb jako dekoracja wykonany z paulowni
Duży drewniany grzybek wykonany z drewna paulowni to imponujący dodatek, który doda odrobinę naturalnego uroku każdemu pomieszczeniu. Wykonany z wyjątkowo jasnego drewna dzwonnika (Paulownia), ten duży grzyb dekoracyjny ma około 33 cm wysokości i około 21 cm średnicy. Niemalowany i lekko płomieniowany, podkreśla rustykalny, a jednocześnie elegancki wygląd, idealny do nowoczesnego stylu skandynawskiego lub wiejskiego. Słoje drewna opowiadają własną historię, dzięki czemu każdy grzyb jest wyjątkowy. Czy to w salonie jako jesienna dekoracja, w strefie wejściowej dla jesiennej atmosfery, czy też jako naturalny element przyciągający wzrok na stole w jadalni - ten duży drewniany grzyb harmonijnie pasuje. Wykonany ręcznie z litego drewna, zachwyca przyjaznością dla środowiska i zrównoważonym rozwojem.
Materiały i wykonanie
- Materiał: drewno paulowni
- Wymiary: średnica ok. 21 cm, wysokość ok. 33 cm
- Powierzchnia: niemalowana i subtelnie opalana
- Lekkie drewno: idealne do łatwego dekorowania
- Ręcznie robione i niepowtarzalne
- Zrównoważony i przyjazny dla środowiska
Kreatywne możliwe zastosowania: Innowacyjne podejścia i koncepcje
- Jesienna dekoracja w salonie: Połącz drewniany grzyb z dyniami i suszonymi kwiatami, aby stworzyć przytulną atmosferę.
- Styl wiejskiego domu: użyj grzybka w strefie wejściowej, aby zapewnić gościom ciepłe powitanie.
- Świąteczny jesienny stół: ułóż dekoracyjnego grzyba na zwykłym stole, aby uzyskać naturalny akcent.
Zrelaksowany salon z naturalnymi drewnianymi dekoracjami
Jasny, ciepły odcień drewna paulowni reprezentuje ciepło, spokój i stabilność, podczas gdy kształt grzyba jest okrągły. Drewniane elementy, takie jak duży drewniany grzyb, mogą emanować uspokajającą energią w indywidualnym odbiorze i idealnie nadają się do pomieszczeń, które mają zapewniać relaksującą atmosferę.
W ofercie Floristik24 znajdziesz odpowiednie dodatki, takie jak jesienne suszone kwiaty oraz naturalne elementy dekoracyjne, takie jak mech i szyszki, które harmonijnie uzupełniają drewniany grzyb. Duży drewniany grzyb to coś więcej niż tylko przedmiot dekoracyjny - to deklaracja zrównoważonego rozwoju i stylowego wzornictwa pochodzącego z natury.
Uwaga:
Ze względu na użycie naturalnego drewna, każdy egzemplarz różni się usłojeniem i kolorem od obrazu produktu .
Elementy dekoracyjne i akcesoria pokazane na zdjęciach produktów nie wchodzą w skład przesyłki.
Czapka grzybowa: ok. Ø21-22cm
Podstawa: ok. Ø8,5 cm
Wysokość: ok. 33 cm
Kolor: Naturalny, niemalowany i opalany
Materiał: drewno (Paulownia)
Ilość: 1 sztuka
Numer Produktu: 17796
wysyłka-waga: ≈1,83 kg
Dostawa do: 9. Kwietnia **
Galeria zdjęć artykułów


Liście i grzyby
Artykuł z tylko małymi ilościami.
Nie można ponownie zamówić przedmiotów sezonowych!
Last Minute
Dekoracja jesienna - wszystkie podkategorie na pierwszy rzut oka
Opis produktu
DIY-Studio...


