Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Drut aluminiowy 3mm 1kg srebrny

76,50 zł * 56,60 zł * ty zapisz 26% (19,90 zł)

1,07 zł pro m

Dostawa do 7. Grudnia **

Opis produktuOpis produktu

Drut aluminiowy w srebrze, zwany również drutem aluminiowym, drut rzemieślniczy i drut gięcia, ma średnicę około 3 milimetrów i jest zwinięty jako ślimak. Cały metalowy drut waży wtedy w sumie 1 kilogram. Srebrny drut może być również doskonale wykorzystany do wielu pomysłów rzemieślniczych w modelarstwie. Możesz na przykład zmajstrować śliczne lampiony, tuby czy ozdoby na samochód.

Niezbędny dla każdego hobbysty i każdego florysty jest ten ozdobny drucik! Ten srebrny drut aluminiowy może być wygięty w wiele różnych kształtów z odpowiednich narzędzi, takich jak noże boczne i fantastyczny pomysł na dekorację. Możesz na przykład uformować piękne figurki zwierząt, takie jak łoś, królik czy nawet pies, a jeśli lubisz biżuterię DIY, możesz również samodzielnie wykonać bransoletkę, broszkę lub nawet ładne pierścionki z drutu nawojowego.

Ponadto, możesz wykonać np. swój wieniec adwentowy lub po prostu kompozycję kwiatową. Zrób to z tego drutu rzemieślniczego podstawowy kształt dla niego, a następnie dołączyć tam z mniejszych gięcia drutu gałęzie jodły, figurki, sizal i ładne kwiaty.

Średnica: Ø3mm
Długość: 53m
Kolor: Srebrny
Materiał: Aluminium
Waga:1 kg
Właściwości:elastyczna, miękka, łatwa do kształtowania, stabilna wymiarowo

 
Nr prod.: 1907-21/74183
Waga: 1,1 kg
Dostawa do: 7. Grudnia **

więcej zdjęć przedmiotów

Drut aluminiowy 3mm 1kg srebrny
Drut aluminiowy 3mm 1kg srebrny
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.