Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Wiatraki dekoracyjne z motywem jesiennych liści pomarańczowy/biały/zielony L27,5 Ø22cm 12szt.

42,90 zł * 38,40 zł * ty zapisz 10% (4,50 zł)

3,20 zł pro Kawałek

Dostawa do 3. Listopad **

Opis produktuOpis produktu

Kolorowe wiatraki to popularne przedmioty dekoracyjne dla młodych i starszych! Szczególnie z kolorowymi motywami jesiennych liści wprowadzisz powiew świeżości do każdej jesiennej dekoracji!

Małe dekoracyjne wiatraczki mają nadrukowane różne liście. Wszystkie liście mają typowe jesienne zabarwienie w kolorach czerwonym, żółtym, pomarańczowym i brązowym. Plastikowe wiatraki są przymocowane do drewnianej piasty i mają długi drewniany kij do wtyczki. Dzięki metalowemu nitowaniu poszczególnych łopatek wiatraka, wiatrak pracuje ładnie, gładko i szybko, gdy wieje wiatr.

Dekoruj małe doniczki lub kompozycje kwiatowe jesiennymi wiatrakami. Albo stwórz oryginalny wieniec na drzwi, przyklejając kilka mini główek wiatraków do wieńca z jesiennych liści. Przymocuj dekoracyjny wieniec jesienny do powieszenia na drzwiach wejściowych lub na zewnątrz okna i przy odrobinie szczęścia, małe wiatraczki nawet się obrócą - oczywiście, taki zabawny wieniec jest również w pomieszczeniach, gdzie nie wieje wiatr lub jako dekoracja stołu bardzo ładny!

Czy to wygodnie wbite w ziemię doniczkową z drewnianym patykiem, czy jako dekoracja prezentu, jako topper na torcie na Święto Dziękczynienia lub urodziny dziecka jesienią - wesołe jesienne wiatraczki są tak samo dobre jak patyczki do kwiatów, jako prezent na uroczystość lub z małym bonem upominkowym dla Twoich klientów.

Śliczne ozdobne wiatraczki z motywem jesiennych liści mają wysokość całkowitą około 27,5 centymetra i średnicę wiatraczka około 9 centymetrów. Drewniany kij z uchwytem ma długość około 23 centymetrów. Jesienne wiatraczki otrzymasz w zestawie 12 sztuk posortowanych czterokrotnie. W zestawie znajdują się po 3 wiatraki z każdego motywu: pomarańczowy z czerwonymi i żółtymi liśćmi lipy, biały z żółtym klonem. I żółto-pomarańczowym liściem lipy, zielonym z brązowymi liśćmi dębu i żółtymi brzozy oraz ponownie zielonym z czerwonym klonem i żółto-pomarańczowym liściem lipy.

Wysokość całkowita: ok. 27,5cm
Średnica: ok. Ø9cm
Głębokość: ok. 5cm
Długość kija: ok. 23cm
Kolor:Pomarańczowy, Biały, Zielony, Naturalny, Żółty, Brązowy, Czerwony
Materiał:Plastik, Drewno
Ilość:12 sztuk w zestawie.
Nr prod.: 68996
Waga: 0,37 kg
Dostawa do: 3. Listopad **

więcej zdjęć przedmiotów

Wiatraki dekoracyjne z motywem jesiennych liści pomarańczowy/biały/zielony L27,5 Ø22cm 12szt.
Wiatraki dekoracyjne z motywem jesiennych liści pomarańczowy/biały/zielony L27,5 Ø22cm 12szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.