Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Muchomorki dekoracyjne drewniane Ø4,6-5cm H4,6-4,9cm 6szt.

49,60 zł *

8,27 zł pro Kawałek

Dostawa do 3. Listopad **

Opis produktuOpis produktu

Uzupełnij swoją jesienną dekorację o te urocze muchomorki! Małe ozdobne grzybki wykonane są w całości z delikatnie obrabianego naturalnego surowca jakim jest drewno i jak zwykle w przypadku muchomora pomalowane są kapeluszem w kolorze czerwonym z białymi kropkami. Dzięki naturalnemu materiałowi, grzybek bez problemu wpasuje się w każdy wystrój i koncepcję pomieszczenia na złotą porę roku.

Umieszczone umiejętnie pomiędzy roślinami i innymi jesiennymi elementami dekoracyjnymi, takimi jak kasztany i dynie, drewniane grzybki tworzą przytulną jesienną atmosferę. Świetnym pomysłem jest na przykład włączenie grzybów do dekoracji stołu. Ponadto muchomory wspaniale pasują do świątecznej, naturalnej dekoracji bożonarodzeniowej, np. wkomponowane w adwentową aranżację kwiatową!

Dostaniesz grzybki dekoracyjne w ozdobnej siatce wykonanej z juty w zestawie 6 sztuk. Jeden ma wysokość około 4,6 - 4,9 centymetra. Kapelusz grzybka ma średnicę ok. 4,6 - 5 cm.

Wysokość:ok. 4,6-4,9cm
Średnica kapelusza:ok. Ø4,6-5cm
Kolor:Czerwony, Biały, Naturalny
Materiał:Drewno
Ilość:6 szt.
Nr prod.: 65979
Waga: 0,46 kg
Dostawa do: 3. Listopad **

więcej zdjęć przedmiotów

Muchomorki dekoracyjne drewniane Ø4,6-5cm H4,6-4,9cm 6szt.
Muchomorki dekoracyjne drewniane Ø4,6-5cm H4,6-4,9cm 6szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.