Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Róża dekoracyjna w doniczce, Romantyczne kwiaty jedwabne, Piwonia różowa

55,85 zł *

Dostawa do 3. Sierpnia **

Opis produktuOpis produktu

Z tą piękną różą w doniczce masz kwitnącą dekorację kwiatową na cały rok, ponieważ ta róża nigdy nie zwiędnie. Ta różowa piwonia jest mianowicie uroczo, szczegółowo po zaprojektowaniu jedwabnego kwiatu!

Użyj romantycznej róży doniczkowej marki VIANA jako dekoracji stołu w swoim domu lub w restauracji czy kawiarni. Również na parapecie lub w ładnej aranżacji dekoracyjnej nikt nie pomyśli tak szybko, że ta róża doniczkowa może być sztucznym kwiatem.

Róża dekoracyjna znajduje się w czarnej doniczce i ma trzy główne gałęzie, które rozgałęziają się kilkakrotnie i kończą u góry w sumie czterema różnie szeroko otwartymi wypełnionymi kwiatami róży. Róża różowa ma dwa lekko otwarte pąki różane oraz mniejszy i duży, szeroko otwarty kwiatostan. Kwiaty mają kolor od delikatnego zielonkawo-białego do kremowego i różowego. Pędy mają nieregularnie ułożone kolce charakterystyczne dla róż i wiele różnych dużych, zielonych, różanych liści o ząbkowanych brzegach. Powierzchnia ziemi w doniczce z różą pokryta jest włóknami w kolorze zielonym, nadając jej wygląd pokrytej mchem.

Dekoruj swój stół jadalny tą ładną kwiatową dekoracją lub użyj jedwabnych kwiatów jako miłosnego prezentu. Można również użyć atrakcyjnych sztucznych kwiatów do użytku zewnętrznego jako kwiecistą dekorację letnią dla ich skrzynki kwiatowej lub tabeli balkonowej. A co najlepsze, możesz śmiało zapomnieć raz o podlewaniu, te peonie nie wezmą tego źle!

Róża dekoracyjna w doniczce w kolorze różowym ma wysokość całkowitą około 28 centymetrów. Donica ma wysokość około 10 centymetrów i średnicę około 11 centymetrów. Kwiaty róży mają średnicę ok. 4, 9 i 10 centymetrów.

Wysokość całkowita: ok. 28cm
Średnica całkowita: ok. Ø24cm
Wielkość kwiatostanów: ok. 4, 9, 10cm
Wysokość doniczki: ok. 10cm
Średnica doniczki: ok. Ø11cm
Średnica podstawki: ok. Ø7,5cm
Kolor:zielony, biały, kremowy, różowy, czarny
Materiał:tworzywo sztuczne
Ilość:1 szt.
Nr prod.: 11894
Waga: 0,5 kg
Dostawa do: 3. Sierpnia **
Róża dekoracyjna w doniczce, Romantyczne kwiaty jedwabne, Piwonia różowa
Róża dekoracyjna w doniczce, Romantyczne kwiaty jedwabne, Piwonia różowa
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.