Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Dahlia Pomarańczowa 28cm 4szt.

47,40 zł *

11,85 zł pro Kawałek

Dostawa do 7. Grudnia **

Opis produktuOpis produktu

Piękne dalie w intensywnym pomarańczowym kolorze symbolizują wdzięczność i szczęście, dlatego nadają się zarówno na uroczy prezent dla przyjaciół, jak i na nastrojową dekorację domu i pomieszczeń firmowych. Zaletą tej sztucznej dalii w kolorze pomarańczowym jest jej długowieczność: kolorowy kwiat nie blaknie i zawsze wygląda, jakby został dopiero co zerwany. Niezależnie od tego, czy umieścisz te sztuczne kwiaty klasycznie w wazonie, czy też ozdobisz nimi komodę lub stolik - przyjazny i zachęcający nastrój jest gwarantowany.

Sztuczne dalie mają pełny kwiat i mocną, wodoodporną łodygę z realistycznie wykonanymi liśćmi. Dzięki temu są one nie do odróżnienia od prawdziwych kwiatów. Ze względu na mocny pomarańczowy odcień, dalie najlepiej nadają się do nastrojowych dekoracji późnoletnich lub jesiennych i mogą być na przykład pięknie wkomponowane w wieńce na drzwi i oryginalne nakrycia stołu. Aby bezpiecznie zamocować sztuczne kwiaty, można umieścić łodygi w masie korkowej, styropianie lub nawet w wiązkach słomy.

Ta pomarańczowa sztuczna dalia przychodzi do Ciebie w pęczku 4 sztuk. Wszystkie kwiaty są tak samo obrobione i każdy ma wysokość około 28 centymetrów. Kwiaty mierzą około 7 centymetrów średnicy.

Długość: approx. 28cm
Średnica kwiatu: approx. 7cm
Kolor: Pomarańczowy, Zielony
Materiał: Plastik, tkanina jedwabna
Ilość: 4 sztuki

Nr prod.: 78161
Waga: 0,12 kg
Dostawa do: 7. Grudnia **

więcej zdjęć przedmiotów

Dahlia Pomarańczowa 28cm 4szt.
Dahlia Pomarańczowa 28cm 4szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.