Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.

Świeca kula i okrągłe świece

Świece 60 mm kremowe 16szt Świece 60 mm kremowe 16szt

Świece 60 mm kremowe 16szt

67,55 zł *

4,22 zł pro Kawałek

Dostawa do 24. Kwietnia ** 97% pozytywne recenzje google

Świece kulkowe 100mm kremowe 6szt Świece kulkowe 100mm kremowe 6szt

Świece kulkowe 100mm kremowe 6szt

117,95 zł *

19,66 zł pro Kawałek

Dostawa do 24. Kwietnia ** 97% pozytywne recenzje google

Świece kulkowe 100mm czerwone 6szt Świece kulkowe 100mm czerwone 6szt

Świece kulkowe 100mm czerwone 6szt

117,95 zł *

19,66 zł pro Kawałek

Dostawa do 24. Kwietnia **

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.

Opis kategorii

Kulkowe i owalne świece z naszego sklepu internetowego nie tylko pięknie wyglądają, ale są również przetestowane przez DEKRA i bardzo bezpieczne ze względu na swoje właściwości samogasnące. Tak więc możesz używać różnej wielkości i wielokolorowych świec wakacyjnych nie tylko jako świeczki nastrojowe na wieniec adwentowy, wieniec wielkanocny lub wieniec noworoczny, ale także jako przyciągające wzrok dekoracje ślubne, świąteczne, urodzinowe lub ogrodowe. Możesz użyć drutu, aby wstawić wysokiej jakości świece do pianki kwiatowej, styropianu lub słomy, a tym samym dopełnić aranżacji ślubnej, świątecznej, a nawet pogrzebowej.

Oczywiście można również używać świec świecowych solo jako świec stołowych, stołowych, dekoracyjnych lub sypialni. I jako naturalne oświetlenie ogrodowe, knotowe świece również robią bardzo dobre wrażenie, jeśli na przykład oświetlisz ścieżkę ogrodową na krawędzi za pomocą tych owalnych świec. Nasze białe okrągłe świece, które wyglądają jak śnieżka z chropowatą powierzchnią i idealnie pasują do dekoracji zimowej, są szczególnie niezwykłe. Zrealizuj swoje wyjątkowe pomysły na dekoracje dzięki tym najwyższej jakości świecom woskowym!

google_translate

112