Znicze i świece

Więcej kategorii

Podgrzewacze

Podgrzewacze Całe domy, kwatery, sklepy i restauracje są odświętnie udekorowane każdego roku podczas Adwentu i Bożego Narodzenia. Nastrojowe i romantyczne oświetlenie jest równie ważne jak prezenty pod choinką. Nasze świeczniki, świeczniki i świeczniki nie tylko wprowadzają światło do salonów, ale także kontemplacyjną atmosferę.

Podgrzewacze i świeczniki na spokojny sezon adwentowy i świąteczny

Podgrzewacze te można postawić na stołach w ozdobnych...

Światła grobowe i LED

Światła grobowe i LED Grobowe lampiony, groby, groby i diody LED w różnych wersjach

Cylindryczne, stożkowe lub kanciaste, proste lub bogato zdobione - groby są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach w naszym sklepie internetowym florystyka. Oprócz plastikowych grobów znajdziesz specjalne okazy, takie jak szklane groby w kształcie serca, zdobione złotem, białe i czerwone. Modele o strukturalnej, toczonej lub gładkiej powierzchni w wszechstronnym asortymencie spełniają każdy gust. Świece zapasowe w kolorze...

Świeca kula i okrągłe świece

Świeca kula i okrągłe świece Kulkowe i owalne świece z naszego sklepu internetowego nie tylko pięknie wyglądają, ale są również przetestowane przez DEKRA i bardzo bezpieczne ze względu na swoje właściwości samogasnące. Tak więc możesz używać różnej wielkości i wielokolorowych świec wakacyjnych nie tylko jako świeczki nastrojowe na wieniec adwentowy, wieniec wielkanocny lub wieniec noworoczny, ale także jako przyciągające wzrok dekoracje ślubne, świąteczne, urodzinowe lub ogrodowe. Możesz użyć drutu, aby wstawić...

Świece stołowe i świece stożki

Świece stołowe i świece stożki Ilekroć wymagana jest przytulna atmosfera, nie będziesz w stanie obejść się bez choćby jednej świeczki! W naszym sklepie internetowym znajdziesz tylko wysokiej jakości, wysokiej jakości spiczaste świece, które imponują ekskluzywnym woskiem do świec, nowoczesnymi kształtami, ekscytującymi kolorami i bardzo dobrymi właściwościami spalania dzięki wykwintnym knotom. Świece dekoracyjne można wykorzystać jako świeczniki do świeczników, świece nastrojowe na świąteczny wieniec adwentowy, świece...

Świece walec

Świece walec Adwent to czas świecy. Nasz asortyment świec oferuje niezliczone możliwości projektowania, czy to na wieńce adwentowe, kompozycje kwiatowe, czy dekoracje na stole.

Niezależnie od tego, czy jest to fiolet, zieleń, beż, biel, klasyczna czerwień czy złoto - dzięki naszej różnorodnej ofercie świec kwiaciarnie mogą projektować indywidualne wieńce adwentowe. Świece kolumnowe są szczególnie odpowiednie do umieszczania na wieńcach. Przed całkowitym wypaleniem świece te gasną, a tym samym...
Groby i groby są zwykle umieszczane na chrześcijańskich grobach w celach religijnych. Zwłaszcza w Dzień Wszystkich Świętych lub w Niedzielę Umarłych pozostałe świece są zapalane na grobach zmarłych, aby upamiętnić ich krewnych. Zwłaszcza w zimie światła grobowe stanowią piękną dekorację i zapewniają pocieszenie swoim światłem w ciemnych porach roku.

Niezależnie od tego, czy jest to świeca wolnostojąca, latarnia grób, czy też wkład do szklanej obudowy - można tu znaleźć groby we wszystkich możliwych odmianach.

Grobowe lampiony, groby, groby i diody LED w różnych wersjach

Cylindryczne, stożkowe lub kanciaste, proste lub bogato zdobione - groby są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach w naszym sklepie internetowym florystyka. Oprócz plastikowych grobów znajdziesz specjalne okazy, takie jak szklane groby w kształcie serca, zdobione złotem, białe i czerwone. Modele o strukturalnej, toczonej lub gładkiej powierzchni w wszechstronnym asortymencie spełniają każdy gust. Świece zapasowe w kolorze czerwonym lub białym można również zamówić w praktycznym opakowaniu.

W zależności od światła grobu świeca pali się nawet przez kilka dni. Oferujemy również grobowe diody LED na jeszcze dłuższy okres oświetlenia. W zależności od temperatury zewnętrznej, grób zasilany bateryjnie może trwać do dwóch miesięcy. Grobowe diody LED są dostępne w różnych motywach, na przykład z krzyżem lub w modlitwie, w sklepie internetowym florystyka.


google_translate
Youtube Channel