Znicze i świece

Znaki religijne na grobach chrześcijańskich

wszystkie podkategorie na pierwszy rzut oka

Znicze i świece Opis kategorii

Groby i groby są zwykle umieszczane na chrześcijańskich grobach w celach religijnych. Zwłaszcza w Dzień Wszystkich Świętych lub w Niedzielę Umarłych pozostałe świece są zapalane na grobach zmarłych, aby upamiętnić ich krewnych. Zwłaszcza w zimie światła grobowe stanowią piękną dekorację i zapewniają pocieszenie swoim światłem w ciemnych porach roku.

Niezależnie od tego, czy jest to świeca wolnostojąca, latarnia grób, czy też wkład do szklanej obudowy - można tu znaleźć groby we wszystkich możliwych odmianach.

Grobowe lampiony, groby, groby i diody LED w różnych wersjach

Cylindryczne, stożkowe lub kanciaste, proste lub bogato zdobione - groby są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach w naszym sklepie internetowym florystyka. Oprócz plastikowych grobów znajdziesz specjalne okazy, takie jak szklane groby w kształcie serca, zdobione złotem, białe i czerwone. Modele o strukturalnej, toczonej lub gładkiej powierzchni w wszechstronnym asortymencie spełniają każdy gust. Świece zapasowe w kolorze czerwonym lub białym można również zamówić w praktycznym opakowaniu.

W zależności od światła grobu świeca pali się nawet przez kilka dni. Oferujemy również grobowe diody LED na jeszcze dłuższy okres oświetlenia. W zależności od temperatury zewnętrznej, grób zasilany bateryjnie może trwać do dwóch miesięcy. Grobowe diody LED są dostępne w różnych motywach, na przykład z krzyżem lub w modlitwie, w sklepie internetowym florystyka.


google_translate

Cat-ID: 15