Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Plug liść klonu assorted. 8cm L35cm 12szt.

41,80 zł *

3,48 zł pro Kawałek

Dostawa do 3. Listopad **

Opis produktuOpis produktu

Ta wysokiej jakości wtyczka z liściem klonu w elegancki sposób podkreśli jesienną atmosferę w Twoim lokalu! Wtyczka kwiatowa jest modnym produktem marki VIANA i składa się z niebarwionego, jasnego drewnianego patyczka z wystylizowanym liściem klonu z filcową powłoką na czubku. Pod spodem znajdują się dwie ładne brązowe drewniane kulki i mały kawałek drewna. Filc jest opcjonalnie barwiony na jasnopomarańczowo, pomarańczowo lub brązowo.

Z tym można urozmaicić swoje pomysły na dekoracje na jesień i umieścić je w doniczkach lub wannach z roślinami domowymi. Można też wziąć pustą miskę lub pudełko, to z linii Steckschaum i tam te jak i inne jesienne korki zapiąć i jeszcze z mchu, orzechów i jesiennych figurek np. drewnianych grzybków uzupełnić. Ponadto, można również trzymać drewniany korek na pudełka na prezenty lub butelki z drobnymi napojami; więc masz słodki prezent, gdy jesteś zaproszony lub słodkie uwagi dla drogiego przyjaciela!

Wtyczka z liściem klonu jest dostarczany jako zestaw 12 sztuk. Każdy z 3 kolorów jest dostępny 4 razy. Całkowita długość wynosi około 35 centymetrów, z liściem o wymiarach około 8 x 8,5 centymetra.

Wymiary listka:
ok. 8cm x 8,5cm
Długość całkowita: ok. 35cm
Kolor: kolory naturalne, jasny pomarańcz, pomarańcz, brąz
Materiał: drewno, filc
Ilość:12 sztuk, po 4 sztuki w każdym wariancie


Nr prod.: 84502
Waga: 0,35 kg
Dostawa do: 3. Listopad **

więcej zdjęć przedmiotów

Plug liść klonu assorted. 8cm L35cm 12szt.
Plug liść klonu assorted. 8cm L35cm 12szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.