Zestaw pisanek pastelowe kolory wys. 10cm 8szt

43,05 € * 37,50 zł * ty zapisz 13% (5,55 zł)

4,69 zł pro Kawałek

Dostawa do 16. Marzec **

opis produktuopis produktu

Sprawdzona tradycja w nowoczesnym wyglądzie. Te wysokiej jakości pisanki są dostępne w praktycznym zestawie ośmiu i są w pastelowych kolorach według najnowszych trendów. Pisanki są uważane za znak zmartwychwstania i zostały już rozdane przez koptyjskich chrześcijan na uroczystości wielkanocne w X wieku. Gama dekoracyjnych jaj wykonana jest z tworzywa sztucznego, dlatego jest szczególnie stabilna i odporna na warunki atmosferyczne. Idealne jest zastosowanie dekoracyjne na zewnątrz, takie jak balkon lub taras.

Możesz po prostu wyświetlić kolorowe pisanki w ozdobnej misce, którą ładnie prezentujesz na kredensie. Jaja są również świetną postacią, gdy są włączone w elementy florystyczne, takie jak wieńce wiosenne i aranżacje wielkanocne. Pastelowe kolory wspaniale zharmonizują się ze świeżą zielenią bukszpanu i puszystych bazii, a także staną się dodatkiem do pachnących wczesnych kwiatów, takich jak żonkile.

Pisanka występuje w praktycznym zestawie ośmiu w pastelowych kolorach: różowym, niebieskim, jasnym i ciemnozielonym, po dwa w każdym. Ozdobne jajko ma około 10 centymetrów wysokości. Średnica dekoracji stołu wielkanocnego wynosi około 7 centymetrów.

Rozmiar: około 10 cm
Średnica: ok. Ø7 cm
Kolor: różowy, niebieski, jasnozielony, ciemnozielony
Materiał: tworzywo sztuczne
Ilość: 8 sztuk


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google
* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.