Zajączek dekoracyjny szary flokowany 47cm Dekoracja zająca wielkanocna

89,05 zł *

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Wielkanoc w wielkim stylu: futro flokowanego królika marki dekoracyjnej VIANA mieni się subtelną szarością. Jej purystyczne kształty są również bardzo eleganckie. Z zajączkiem ozdobnym można również zaprojektować dekoracje wielkanocne do nowoczesnych wnętrz - atrakcyjne i bez cienia kiczu.

Wygląda bardzo dobrze jako dekoracja na podłodze przed drzwiami balkonowymi, na półce lub na stole. Ze względu na swoją wysokość nadaje się do dużych, ruchliwych wnętrz jak i do mieszkań o niewielkiej powierzchni - powierzchnia użytkowa jest bardzo oszczędna.

Co powiesz na współczesną kompozycję z gniazdem szarych filców, kilkoma baziami, piórami i prawdziwymi jajkami? Możesz również ustawić królika razem z brązowym odpowiednikiem jako parę. Na bufecie mieszczą się również dwa srebrne świeczniki, które należy ustawić w bezpiecznej odległości. Blask świec sprawia, że futro królika tajemniczo lśni!

Lub umieść zajączka wielkanocnego obok dużej latarni. Dekoracje wielkanocne z białej porcelany lub srebra podkreślają stonowany design, podobnie jak inne naturalne dekoracje, czy to z mchu, czy z gałązek. Porcelanowe jajka z nostalgicznymi motywami również wspaniale prezentują się obok dekoracji zająca.

Szary, flokowany, ozdobny królik ma około 47 centymetrów wysokości i około 13 centymetrów szerokości. Głębokość wynosi około 13,5 centymetra.

Wysokość: około 47cm
Szerokość: ok. 12 cm
Głębokość: ok. 16,5 cm
Kolor: szary
Materiał: plastik
Ilość: 1 sztuka

google_translate
automatycznie przetłumaczone na google