Zajączek ciemnoszary flokowany Zajączek wielkanocny Dekoracja stołu Wielkanocna

89,05 zł *

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Ciemnoszary, a jednocześnie sympatyczny: ten wielkanocny zając fascynuje dzieci nie tylko jako dekoracja stołu!

Ozdobny zajączek marki VIANA jest flokowany w modnym kolorze ciemnoszarym, w bardzo ekskluzywnym odcieniu szarości. Indywidualne detale, takie jak nos i uszy, zostały podkreślone przez nowoczesny design, dlatego inne można pominąć. Tworzy to dekoracyjną figurę, która wygląda wyróżniająco i jednocześnie bardzo prosto.

A może po prostu szukasz ciemnoszarego królika, który wypuści parę z jajkami we wszystkich kolorach? - W takim razie można by polecić flokowane pisanki z tego asortymentu, które są dostępne zarówno w jasnych, jak i stonowanych kolorach oraz w kilku rozmiarach. Zamiast tego mogą to być oczywiście również kolorowe kwiaty. Nawet z innymi ozdobnymi zajączkami lub żółtymi kurczaczkami ta wielkanocna figurka jest w dobrym towarzystwie.

Przy okazji, możesz również nadać temu Meister Lampe odrobinę koloru: wybierz kolor swojej dekoracji wielkanocnej i udekoruj ją satynową kokardką. Niebieski, czerwony, pomarańczowy, ciemnozielony ... Wstążka powinna pojawić się ponownie w Twoim wielkanocnym koszyku lub na gałęziach Twojego wielkanocnego bukietu. Więc Twoje dekoracje na Wielkanoc i wiosnę będą naprawdę szykowne!

Szarobrązowy, flokowany królik ma około 13 centymetrów szerokości od spłaszczonej podstawy do czubków uszu i około 47 centymetrów wysokości. Głębokość odpowiada około 16,5 cm.

Wysokość: około 47cm
Szerokość: około 13cm
Głębokość: ok. 16,5 cm
Kolor: ciemnoszary (taupe)
Materiał: plastik
Ilość: 1 sztuka

google_translate
automatycznie przetłumaczone na google