Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Masa korkowa serce otwarte 22cm 4szt

85,25 zł *

21,31 zł pro Kawałek

Dostawa do 3. Sierpnia **

Opis produktuOpis produktu

Czy to na ślub, czy na Walentynki - z tą wysokiej jakości pianką korkową, która przedstawia otwarte serce, można stworzyć miłosne i romantyczne kompozycje kwiatowe! Podstawa aranżacji składa się z solidnej, czarnej ramy z tworzywa sztucznego w kształcie serca, w której umieszczona jest pianka klejąca OASIS®. Dodatkowo na ramce znajduje się oczko, za pomocą którego można zawiesić ozdobione serce. Mech plug-in szczególnie dobrze nadaje się do świeżych kwiatów.

W dodatku wystarczy umieścić serce stroną z pianką w misce z wodą, która jest specjalnie przygotowana z jakimś pokarmem dla kwiatów, takim jak Floralife od OASIS®, i pozwolić mu nasiąknąć. W ten sposób płyn całkowicie wniknie w piankę, a kwiaty takie jak róże, tulipany i goździki pozostaną jak najdłużej świeże! Można na przykład zrobić rewelacyjne różane serce na przyjęcie weselne, a następnie powiesić je na sali tanecznej. Ale można również użyć bazy do układania kwiatów jako słodkie serce walentynkowe lub układanie kwiatów na rocznicę!

Otwarte serce z mieszanką korkową oferowane jest w zestawie 4 sztuk, a każde serce z pianki korkowej ma średnicę zewnętrzną około 22 centymetrów, średnicę wewnętrzną około 15 centymetrów i wysokość około 3 centymetrów.

Średnica zewnętrzna:
około 22cm
Średnica wewnętrzna:około 15cm
Wysokość:około 3cm
Kolor:Zielony, Czarny
Materiał:Pianka plug-in
Ilość:4 sztuki
Nr prod.: 11-03087
Waga: 0,4 kg
Dostawa do: 3. Sierpnia **
Masa korkowa serce otwarte 22cm 4szt
Masa korkowa serce otwarte 22cm 4szt
Masa korkowa serce otwarte 22cm 4szt
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.