Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Masa korkująca serce pianka korkująca zielona 24cm x 25cm 2szt.

44,95 zł *

22,47 zł pro Kawałek

Dostawa do 3. Sierpnia **

Opis produktuOpis produktu

Praktyczne serce z pianki plug-in to idealna podstawa do aranżacji kwiatowej na Dzień Matki. Wysokiej jakości pianka w kształcie serca jest bardzo precyzyjnie obrabiana. Oferuje wiele możliwości projektowania aranżacji kwiatowych. Oczywiście, piankę można również zwilżyć. Wówczas możliwe są również aranżacje z wykorzystaniem świeżej zieleni ciętej i kwiatów. Ponadto masa korkowa magazynuje wilgoć i sprawia, że wszystkie aranżacje kwiatowe dłużej zachowują świeżość.

Aby forma pozostała stabilna i nie nasiąkła, aranżacja sercowa ma podstawę ze sztywnej pianki. To jest wodoodporne. Oferuje zarówno przy obróbce jak i przy układaniu wysoką stabilność. Więc można stworzyć z zielonego serca, na przykład, pogrzebowy układ kwiatów na niedzielę zmarłych. Możesz również wykonać ślubną aranżację kwiatową. Dzięki przyssawce, dekoracyjne serce można przymocować do tylnej szyby samochodu pary młodej.

Serce OASIS® z pianki plug-in ma wymiary około 24 centymetrów na 25 centymetrów na 3,5 centymetra. Podstawa ze sztywnej pianki ma grubość około 2,5 centymetra. W opakowaniu znajdują się 2 piankowe serca. Możesz więc dać upust swojej kreatywności. Dzięki prefabrykowanej formie oszczędzacie Państwo również czas podczas produkcji. Ponadto unika się odpadów, które powstają podczas cięcia. Podstawa wykonana z twardej pianki może być pokryta pnączami bluszczu i zielenią ciętą. Więc również prezent na Walentynki lub aranżacja rocznicowa na złote gody będzie strzałem w dziesiątkę.

Rozmiar: ca. 24cm x 25cm x 3,5cm
Podstawa z twardej pianki: ok. 24cm x 25cm x 2,5cm
Kolor: Zielony
Materiał: Plastik, pianka plug-in
Ilość: 2 sztuki

Nr prod.: 11-08341
Waga: 0,23 kg
Dostawa do: 3. Sierpnia **
Masa korkująca serce pianka korkująca zielona 24cm x 25cm 2szt.
Masa korkująca serce pianka korkująca zielona 24cm x 25cm 2szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.