Wiertarka Wiertarka druciana DrillMaster Twister Mini czerwona 20cm

112,80 zł *

Dostawa do 4. Luty **

Zazwyczaj gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin

Tylko 6 pozostało w magazynie.

Opis produktuOpis produktu

Wiertło w kolorze czerwonym może być Ci znane pod inną nazwą!? To poręczne narzędzie jest również znane jako skręcarka do drutu, szczypce do skręcania drutu, korba wiertarska, skręcarka do drutu lub narzędzie do wiązania drutu. Niezależnie od tego, jak nazwiesz tego małego pomocnika, skręca on druty oczkowe w mgnieniu oka i jest idealny dla hobbystów, florystów i majsterkowiczów.
Na przykład, możesz go użyć w ogrodzie do przymocowania roślin do winorośli lub płotów ogrodowych oraz do uszczelniania dużych worków za pomocą drutu. Hobbyści i floryści używają go do wiązania gałęzi, gałązek i cienkich pni w krótkim czasie, aby stworzyć wspaniałe kompozycje kwiatowe lub wieńce. Narzędzie to jest również bardzo przydatne dla majsterkowiczów, ułatwiając np. naprawę ogrodzeń z drutu.
Urządzenie to stosuje się do drutu oczkowego (zwanego również drutem do wiązania oczek). Końce drutu oczkowego skręcamy (skręcamy) ze sobą za pomocą pomocnego narzędzia. W tym celu należy pociągnąć za uchwyt wiertarki, aż przewody zostaną skręcone razem na żądaną długość. Wiertło posiada antypoślizgową czerwoną rączkę i mocny hak na końcówce. Haczyk zaczepia się na oczkach drutu wiązałkowego. W rękojeści skręcarki znajduje się wrzeciono. Pociągnięcie uchwytu powoduje obrót wrzeciona i połączenie końcówek drutu.
Przyrząd do wiercenia ma długość około 20 cali. Przy aparacie znajduje się praktyczne trójkątne metalowe oczko do zawieszenia.
Długość: ok. 20cm
Kolor: czerwony, srebrny
Materiał: metal, tworzywo sztuczne
Ilość: 1 szt
.
Nr prod.: 1714-2
Waga: 0,54 kg
Dostawa do: 4. Luty **

więcej zdjęć przedmiotów

Wiertarka Wiertarka druciana DrillMaster Twister Mini czerwona 20cm
Wiertarka Wiertarka druciana DrillMaster Twister Mini czerwona 20cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.