Wielkanocny wisiorek, girlanda jajeczna pomarańczowy 120 cm

9,80 zł *

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Z tym wielkanocnym wisiorkiem lub girlandą z jajek w kolorze pomarańczowym masz wiele kreatywnych opcji do dekoracji domu lub firmy podczas Wielkanocy. Mała girlanda wykonana z jasnopomarańczowego sznurka papierowego oczarowuje pięknymi kwiatami i trzema małymi plastikowymi jajkami wielkanocnymi, które po prostu wyglądają fantastycznie dzięki dekoracji ze skręconymi papierowymi lokami. Małe drewniane koraliki w tym samym kolorze podkreślają zabawny design, a duża pętla pozwala łatwo przymocować zawieszkę do haczyka lub karnisza.

Na przykład możesz użyć girlandy z jajkiem do dekoracji okna lub drzwi wejściowych. Nietypowe dekoracje wielkanocne mają również znaczenie w witrynie sklepowej i biurze. Ponadto jaja i kwiaty ze sznurkiem można wykorzystać do rękodzieła i indywidualnych dekoracji. Połóż girlandę na środku wielkanocnego stołu lub artystycznie owiń ją wokół wiosennych kompozycji kwiatowych i bukietów. W ten sposób można ozdobić nawet koszyk wielkanocny lub opakowanie na prezent.

Wielkanocna girlanda o długości około 120 centymetrów jest wykonana z mocnego papieru, drewna i plastiku i ozdobiona jest 6 perłami, 4 kwiatami i 3 jajami. Kwiaty mają około 3 centymetry, a pisanki mają około 5 centymetrów każdy.

Długość:
około 120 cm
Rozmiar jaja: około 5 cm
Rozmiar kwiatów: około 3 cm
Kolor: pomarańczowy, żółty
Materiał: papier, plastik, drewno
Ilość: 1 szt


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google
* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.