Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić

Wiadro do dekoracji

Opis kategorii

Zafunduj swoim roślinom doniczkowym nowy dom dzięki ładnym blaszanym wiaderkom i cynkowym pojemnikom z Floristik24, sklepu internetowego z artykułami do dekoracji domu i artykułami rzemieślniczymi! Znajdziesz wiele różnie zaprojektowanych wiader i misek, które uroczo prezentują każdą roślinę jako eleganckie donice. Odkryj także dekoracyjne konewki i oryginalną metalową dekorację, dzięki której możesz tworzyć wyrafinowane kompozycje kwiatowe w pomieszczeniu i na zewnątrz. Każdy ma swoje pieniądze, jeśli chodzi o wzornictwo i kolorystykę: donice metalowe są zaprojektowane w antycznych, klasycznych i współczesnych kształtach i kolorach - czasami z nadrukiem, czasami z wzorami, czasami w kolorze, a czasem po prostu w stylu vintage!

Wiadra i miski są dostępne w kształcie owalnym, okrągłym lub w formie kubka. Niektóre mają uchwyty, inne mają dekoracyjne uchwyty linowe, a niektóre są po prostu zaprojektowane bez niczego. Na przykład cynkowe miski nie są barwione i albo dokładnie wypolerowane, albo lekko umyte na biało i wyglądają jak antyczne miseczki, które emanują urokiem wiejskiego domu. Możesz następnie sadzić je ładnymi letnimi kwiatami, a następnie prezentować je na tarasie, półce okna lub komodzie. Wiadra z roślinami w ładnych pastelowych odcieniach przynoszą świeżą radość życia w każdym pomieszczeniu, dzięki czemu wszyscy lśnią.

Za pomocą słodkich dekoracyjnych konewek możesz tworzyć niezwykłe dekoracje kwiatowe i zachwycać nie tylko amatorskich ogrodników! Wszystkie mają co najmniej jeden uchwyt i mogą być używane jako sadzarka lub bezpośrednio jako doniczka. To rozluźni dekorację rośliny w oryginalny sposób i pokaże nudne doniczki czerwonej kartki!
 
Jeśli chcesz dać swojej kreatywności dużo swobody, jeśli chodzi o sadzenie, skorzystaj z niezwykłej metalowej dekoracji! Tutaj znajdziesz trofea, korony, czajniki, amfory, torby i tace, wszystkie wykonane z metalu i odpowiednie na zewnątrz i wewnątrz. Możesz użyć tych donic do ziół, kwiatów, balkonów i roślin domowych. Użyj go, aby stworzyć rewelacyjną dekorację ogrodową lub przeprojektować balkon za pomocą wiszącego kosza!
 
google_translate