Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Wiadro dekoracyjne Owoce żółte, pomarańczowe, zielone myte Ø15cm H14cm Zestaw 3 szt.

57,20 zł *

19,07 zł pro Kawałek

Dostawa do 7. Grudnia **

Opis produktuOpis produktu

Summery pomysły dekoracyjne różnego rodzaju, mogą być realizowane z kolorowymi metalowymi wiadrami w dekoracji owoców!

Metalowe wiadra z wytłoczeniami owoców odbywają się w słonecznym żółtym, terakotowym kolorze pomarańczy i oliwkowej zieleni i każdy wyposażony jest w metalowy uchwyt z drewnianą rączką. Na każdym ozdobnym wiaderku znajduje się wytłoczony w metalu układ winogron, wiśni, gruszki i dyni. Zewnętrzna strona żółtego wiadra jest biało myta, natomiast pomarańczowe i zielone wiadra z uchwytami są biało-żółto myte.

Kolorowe cynkowe wiaderka obsadź roślinami truskawek lub kuchennymi ziołami, posiej w nich słoneczniki lub kolorowe pastwiska dla pszczół. W ozdobnych donicach ładnie wyglądają również małe byliny i wrzosy. - Aby nic nie rdzewiało i nie przeciekało przez wodę, przed sadzeniem należy wyłożyć wiadra folią do sadzenia. Dodaj cienką warstwę żwiru, aby zapobiec zamarzaniu wody w doniczce. Zasadzone metalowe donice umieść na balkonie lub tarasie i połącz je również z zestawem wiaderek dekoracyjnych w mniejszym rozmiarze.

Wiaderka dekoracyjne kolorowe otrzymasz w zestawie 3 sztuk w różnych kolorach. Donice dekoracyjne mają średnicę otworu około 15 centymetrów. W dolnej części, metalowe donice mają średnicę około 11,5 centymetra. Po ustawieniu uchwytu w pozycji pionowej wysokość metalowych garnków wynosi około 25,5 centymetra. Sama doniczka ma wysokość ok. 14 cm.

Średnica otworu: ok. Ø15 cm
Półka: ok. Ø11,5 cm
Wysokość: ok. 14 cm
Wysokość wraz z uchwytem: ok. 25,5cm
Kolor:Żółty, Pomarańczowy, Zielony
Materiał:Metal, Drewno
Ilość:4 sztuki w zestawie

Uwagi:
Produkt wykonany jest z ocynkowanej, impregnowanej blachy stalowej. Z tego powodu nie możemy zagwarantować, że naczynie jest w 100% odporne na rdzę, jak również w 100% wodoodporne.

Akcesoria widoczne na zdjęciach produktu, jak również elementy dekoracyjne nie są włączone do oferty produktowej, chyba że zostały wyraźnie dołączone.
.
Nr prod.: 69196
Waga: 0,85 kg
Dostawa do: 7. Grudnia **

więcej zdjęć przedmiotów

Wiadro dekoracyjne Owoce żółte, pomarańczowe, zielone myte Ø15cm H14cm Zestaw 3 szt.
Wiadro dekoracyjne Owoce żółte, pomarańczowe, zielone myte Ø15cm H14cm Zestaw 3 szt.
Wiadro dekoracyjne Owoce żółte, pomarańczowe, zielone myte Ø15cm H14cm Zestaw 3 szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.