Trawa pampasowa żółta Sztuczna trawa ozdobna Roślinność sucha 3szt

72,35 zł *

24,12 zł pro Kawałek

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Sucha trawa również dla alergików: Sztuczna trawa pampasowa jest nieodzowną częścią suchej flory i znów jest wściekła!

Marka dekoracyjna VIANA czeka na Ciebie z tą wspaniałą wiązką trawy: odkryj liczne niuanse kolorystyczne i różne akcesoria, takie jak łodygi i małe kwiatki! W szczególności realizm charakterystycznych liści wielokrotnie budzi wątpliwości, czy rzeczywiście jest to sztuczna roślina! Rdzeń z drutu w łodydze rośliny sprawia, że sucha dekoracja jest bardziej stabilna.

Możesz na przykład stworzyć piękny jesienny bukiet w tych mocnych żółtych odcieniach, do którego możesz dodać ozdobne trawy w odcieniach brązu lub w kolorach wrzosu. Żółta trawa ozdobna doskonale komponuje się również ze wszystkimi sztucznymi i prawdziwymi suchymi bukietami, które zawierają zielone składniki, takie jak pszenica!

Z dekoracji możesz od razu skorzystać lub skrócić łodygi odpowiednim narzędziem i wrobić z nich stałą kompozycję lub wianek letni lub jesienny. Minimalistyczny metalowy pierścionek można również zaprojektować z piękną ozdobną trawą!

Sztuczną trawę ozdobną otrzymujesz w paczce po trzy ze starannie ułożonych wiązek, z których każdy składa się z sześciu łodyg.

Całkowita wysokość:
ok. 70 cm
Kolor: żółty
Materiał: plastik, metal
Ilość: 3 sztuki

google_translate
automatycznie przetłumaczone na google