Taśma fałdowa do wianków Rzymska taśma owijająca 6 cm z polaru do wianków ze słomy

14,35 zł *

2,87 zł pro Metry

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Praktyczne wyposażenie: taśma do pakowania burgerów ze słomy ułatwia codzienne życie profesjonalistom, jeśli chodzi o projektowanie wieńców, a także pomaga hobbystom osiągnąć perfekcję!

Cienka, nieco prześwitująca taśma jest bardzo wytrzymała i łatwa w użyciu. Dla kwiaciarni taśma klinowa to wypróbowany i sprawdzony uchwyt w pudełku trików, który jest naturalnie używany np. Przy projektowaniu wieńców adwentowych. Runo jest ciasno owinięte wokół wieńca i zapobiega prześwitowaniu jasnej słomy przez jodłową zieleń.

Stwarza to znacznie bardziej jednolite ogólne wrażenie podczas wiązania wieńca, a zieleń gałęzi jest wzmocniona klasycznym zielonym tłem. Chociaż sam wieniec prawie znika pod spodem, zapewnia profesjonalistom znacznie lepsze efekty i obniża koszty materiałów. Ten krok jest jeszcze ważniejszy przy projektowaniu białego pierścienia styropianowego.

Zanim do wieńca przyczepimy gałązki, trawę lub kwiaty, wystarczy przymocować runo klipsem patentowym lub igłą do bluszczu, której można również użyć do przymocowania pojedynczych gałązek.

Ciemnozielona rzymska taśma pakowa wykonana z wiskozy ma szerokość około 6 centymetrów i jest dostarczana w jednym kawałku o długości około 5 metrów. Ta ilość jest również wygodna dla większego wianka ze słomy. Taśma polarowa znajduje się w zamykanej plastikowej torbie.

Długość:
około 5m
Szerokość: około 6cm
Kolor: zielony
Materiał: polar wiskozowy
Ilość: 1 sztuka

google_translate
automatycznie przetłumaczone na google