Szyszki sosny górskiej Pinus mugo Kremowe 2-5cm 1kg

34,40 zł *

34,40 zł pro kg

Dostawa do 4. Luty **

Zazwyczaj gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin

Tylko 17 pozostało w magazynie.

Opis produktuOpis produktu

Te górskie szyszki sosnowe w kolorze kremowym są dowodem na to, że rustykalne dekoracje mogą być również lekkie i jasne! Nie bez powodu szyszki są od wieków wykorzystywane do celów dekoracyjnych. Szczególnie szyszki sosny górskiej, łac. Pinus mugo, są szczególnie dekoracyjne ze względu na swój szeroki wygląd.


Dzięki odrobinie drutu rzemieślniczego lub kleju można włączyć szyszki sosny górskiej do świątecznej aranżacji kwiatowej lub do wieńca adwentowego. Oczywiście, mogą one być również wykorzystywane jako rozproszone dekoracje do dekoracji stołu. Na przykład, udekoruj stół na świąteczny obiad w stylu naturalnym. Jako dekoracja okna, przy okazji, szyszki są bardzo ładnym dodatkiem, jeśli chcesz zaprezentować np. buty turystyczne, plecaki lub jesienną modę w naturalnej scenerii.


Możesz też zmajstrować z ozdobnych szyszek jesienny wianek. Użyj też kasztanów, trochę siana, kolorowych liści i nylonowego sznurka lub drutu rzemieślniczego. Jako girlanda w pokoju lub jako bieżnik na stół, ta dekoracja przyrody spodoba się każdemu!


Szynki sosny górskiej w śmietanie znajdują się w worku o wadze około 1 kilograma. Szyszki sosnowe są oczywiście produktami naturalnymi i dlatego mają różną długość. Wysokość waha się od około 2 do 5 centymetrów. Dla średnicy może być przybliżony przewodnik o około 3 do 5,5 centymetrów.

Wysokość: około 2cm - 5cm
Średnica: ok. Ø3cm - 5,5cm
Kolor:Kremowy
Materiał:Drewno
Waga: ok. 1kg


Proszę pamiętać, że jest to produkt naturalny! Oznacza to, że produkt podlega naturalnym wahaniom i dlatego kształt, kolor, rozmiar, szerokość, długość i średnica szyszek może się różnić i ewentualnie odbiegać od podanych wymiarów.


Nr prod.: 1234
Waga: 1,5 kg
Dostawa do: 4. Luty **

więcej zdjęć przedmiotów

Szyszki sosny górskiej Pinus mugo Kremowe 2-5cm 1kg
Szyszki sosny górskiej Pinus mugo Kremowe 2-5cm 1kg
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.