Szyszki sosnowe Weymouth Pine Strobus Naturalne Mieszane 2,5kg

91,60 zł *

36,64 zł pro kg

Dostawa do 4. Luty **

Zazwyczaj gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin

Tylko 12 pozostało w magazynie.

Opis produktuOpis produktu

Szyszki sosny Weymouth są wyjątkowo pięknym artykułem przyrodniczym! Szczególnie długie szyszki tego gatunku Strobus są nieco węższe w porównaniu z normalnymi szyszkami sosnowymi, są lekko zakrzywione i nieco otwarte. Jasny, naturalny brąz szyszek dekoracyjnych bardzo pięknie prezentuje się również w aranżacjach i wieńcach.

Naturalne szyszki mają długi okres przydatności do spożycia, dlatego nadają się do suchych aranżacji, np. we florystyce żałobnej. Aranżacja kwiatowa z szyszkami Weymouth i egzotykami będzie z pewnością dostojną i dostojną dekoracją grobu.

Ale szyszki sosnowe odgrywają w Adwencie także znacznie ważniejszą rolę niż szyszki jodłowe: ozdobne szyszki można łatwo przymocować do wieńca adwentowego lub świątecznej aranżacji kwiatowej za pomocą niewielkiego drucika lub po prostu ułożyć na ozdobnej płycie. Można również przymocować szyszki do gałęzi lub innych dekoracyjnych gałęzi za pomocą gorącego kleju.

Uwaga:To jest produkt naturalny! Oznacza to, że produkt podlega naturalnym odchyleniom i dlatego może różnić się od podanych wymiarów kształtem, kolorem, rozmiarem, szerokością, długością i średnicą!

Uwaga: Akcesoria widoczne na zdjęciach produktów i elementy dekoracyjne nie są częścią asortymentu, chyba że są wyraźnie dołączone.

Rozmiar (tylko dla orientacji):około 17cm - 25cm
Kolor: Natura
Materiał: Naturalne szyszki (sosna Weymouth)
Ilość (waga netto):około 2,5kg
Nr prod.: 57753
Waga: 2,8 kg
Dostawa do: 4. Luty **

więcej zdjęć przedmiotów

Szyszki sosnowe Weymouth Pine Strobus Naturalne Mieszane 2,5kg
Szyszki sosnowe Weymouth Pine Strobus Naturalne Mieszane 2,5kg
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.