Sztuczny kwiat szachownicy w doniczce, wiosenny kwiat fritillaria, jedwabny kwiat czerwony i biały

61,20 zł *

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Ładny wiosenny kwiat o łacińskiej nazwie Fritillaria meleagris należy do rodziny lilii. Ze względu na siatkowate kwiatostany w kształcie dzwonu delikatna roślina nazywana jest kwiatem szachownicy lub jajkiem czajki.

Ten kwiat szachownicy w doniczce to sztuczny kwiat jedwabiu fritillaria . Wierny naturze, wykonany z materiału tekstylnego i plastiku wysokiej jakości marki VIANA, na pierwszy rzut oka wygląda na zwodniczo prawdziwy!

Dzięki tej kwiatowej biżuterii możesz stworzyć czarujące dekoracje na wiosnę i Wielkanoc: możesz ją wykorzystać do wyposażenia wiosennych koszy i skrzynek na rośliny z drewna lub użyć ich pojedynczo jako dekoracji stołu. Rośliny ozdobne są również bardzo piękne w środku powściągliwego wieńca wielkanocnego lub w aranżacji ze świecą na ozdobnej tacy. - Projektując florystyczne elementy pracy, połącz winno-czerwony kwiat w szachownicę z zielonym wariantem wzorzystym lub ze sztucznymi przebiśniegami i hiacyntami.

Z doniczki wystają łącznie cztery wielogałęziowe łodygi z liśćmi. W sumie dwanaście dzwonków w szachownicę zwisa z łukowatych końców, po trzy na każdej gałęzi. Cała doniczka jest gęsto wypełniona trawiastymi liśćmi szachowego kwiatu. Powierzchnia czarnej donicy ma nieregularną strukturę, która imituje naturalną powierzchnię ziemi.

Naturalnie wyglądający kwiatek w biało-czerwoną szachownicę został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Jajko czajki w doniczce ma całkowitą wysokość około 30 centymetrów i przybliżoną średnicę 15 centymetrów. 12 sztucznych kwiatów jedwabiu ma około 4 na 2,5 centymetra.

Wysokość: około 30cm
Średnica: około 15cm
Wielkość kwiatostanów: ok. 4 × 2,5 cm
Wysokość doniczki: ok. 9 cm
Średnica doniczki: ok. Ø10cm
Średnica powierzchni stojaka: ok. Ø6,5cm
Kolor: zielony, różowy, czerwony winny, czarny
Materiał: plastik, metal
Ilość: 1 sztuka
google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video