Sztuczny bukiet lawendy, jedwabne kwiaty, polny bukiet lawendy z kłosami pszenicy i słodyczy łąkowej

55,20 zł *

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Ten bukiet dzikich kwiatów z słodyczy łąkowej i kłosów zboża ze śródziemnomorską lawendą, który nadaje całości fioletowo-niebiesko-miętowo-zielonego koloru, wprowadza lato do Twojego domu!

Przez cały rok ten dziko związany bukiet polny przypomina ciepłe późne letnie dni, kiedy wędrujemy przez łąki i pola. Złocistożółte kłosy kołyszą się delikatnie w łagodnym letnim wietrze i pachną trawą i słomą. Na tych wędrówkach zbieramy tu i ówdzie kilka łodyg na ładny bukiet, który możemy później złożyć w domu i zapamiętać ten czas latem.

Ten ładny bukiet polny jest o wiele trwalszy niż jego prawdziwe odpowiedniki, ponieważ jest to sztuczny bukiet wysokiej jakości marki VIANA! Bukiet wysokiej jakości kwiatów jedwabiu jest bardzo realistyczny dzięki wielu szczegółom. Składa się z czterech łodyg zielonego łososiowatego z licznymi rzędami liści oraz trzech łodyg pozornie suszonego łososiowatego w kolorze musztardowo-żółtym z kwiatostanami, dziewięciu łodyg flokowanej lawendy i czterech łodyg zbóż dopełnia całość.

Umieść sztuczny bukiet polny w małym wazonie na stole lub użyj poszczególnych elementów, aby stworzyć czarujące aranżacje na letnie dekoracje. Możesz również zawiązać sztuczne kwiaty na wieńcu i wykonać wspaniałą dekorację kwiatową w stylu wiejskiego domu do zawieszenia lub dekoracji stołu.

Sztuczna wiązka lawendy z gałązkami kłosów pszenicy i słodyczy łąkowej wykonana jest z tworzywa sztucznego. Każdy mostek ma wewnątrz elastyczny metalowy rdzeń. Lawendowe pudełka są flokowane w kolorze białym. Bukiet polny ma całkowitą wysokość około 50 cm i średnicę około 20 cm. Jest zawiązany łykową wstążką.

Całkowita wysokość: ok. 50 cm
Średnica całkowita : ok. Ø20cm
Kolor: zielony, fioletowy, musztardowy, biały
Materiał: plastik, metal, łyk
Ilość: 1 sztuka
google_translate
automatycznie przetłumaczone na google