Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Sztuczna lawenda w doniczce, doniczka z lawendą, śródziemnomorska sztuczna roślina

42,25 € * 37,45 zł * ty zapisz 11% (4,80 zł)

Dostawa do 3. Sierpnia **

Opis produktuOpis produktu

Poczuj śródziemnomorski klimat w swoim domu, dzięki ładnej, naturalnej lawendzie dekoracyjnej w doniczce wysokiej jakości marki VIANA!

Umieść lawendę w swojej dekoracji, a fioletowa, kwitnąca lawenda nada Twojemu domowi wprost wakacyjnego charakteru! Dekorowanie roślinami ma pozytywny wpływ na samopoczucie osób przebywających w pomieszczeniu, a jednocześnie pokazuje bliskość z naturą. Ta doniczka z lawendą jest jeszcze szczególnie prosta w pielęgnacji, jest to wiernie odtworzony kwiat jedwabiu prawdziwej lawendy. Nie musisz się więc martwić o to, czy roślina śródziemnomorska rozwija się w Twojej przestrzeni życiowej. Ta sztuczna lawenda kwitnie bez przerwy!

Ozdobna roślina jest trwale osadzona w czarnej plastikowej donicy. Powierzchnia ziemi w doniczce pokryta jest zielonymi włóknami, sugerującymi delikatną warstwę mchu. Z dekoracyjnej donicy wystaje w sumie sześć łodyg lawendy z bardzo realistycznie ząbkowanymi mniejszymi i wieloma dużymi liśćmi lawendy, które z wierzchu są częściowo umyte na biało, co nadaje im matową powierzchnię. Każda z pięciu łodyg kończy się na końcach uroczymi, bajkowymi kwiatostanami z częściowo zamkniętymi pąkami i szeroko otwartymi kwiatami lawendy.

Umieść lawendę pojedynczo lub w grupie. Kilka doniczek lawendy można ładnie wykorzystać w skrzynce na zioła lub ozdobnej rynnie. Można też połączyć tę urodziwą sztuczną roślinę z innymi śródziemnomorskimi ziołami, takimi jak tymianek i rozmaryn. Ozdobna lawenda świetnie wygląda również w połączeniu ze sztuczną szałwią lub bazylią w kuchni na parapecie lub stojaku na przyprawy. Ta odporna roślina doniczkowa może być również stosowana na zewnątrz lub w pomieszczeniach firmowych. Użyj lawendy do udekorowania śródziemnomorskich wystaw lub okien biura podróży. We włoskich restauracjach dekoracyjne donice z kwiatami lawendy mogą zdobić stoły lub meble w.

Wysokiej jakości sztuczna donica z lawendą śródziemnomorską ma całkowitą wysokość 34 centymetrów i średnicę około 20 centymetrów. Kwiatostany sztucznego kwiatu mają wielkość circa 8 na 5 centymetrów.

Wysokość całkowita:
circa 34cm
Średnica całkowita: circa Ø20cm
Wielkość kwiatostanów: circa 8 × 5cm
Wysokość doniczki: circa. 9cm
Średnica doniczki: ok. Ø9,4cm
Średnica podstawki: ok. Ø6,5cm
Kolor:Zielony, Fioletowy, Czarny, Biały
Materiał:Plastik
Ilość: 1 szt.
Nr prod.: 11905
Waga: 0,64 kg
Dostawa do: 3. Sierpnia **
Sztuczna lawenda w doniczce, doniczka z lawendą, śródziemnomorska sztuczna roślina
Sztuczna lawenda w doniczce, doniczka z lawendą, śródziemnomorska sztuczna roślina
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.