Sztuczna hortensja wiechowa, hortensja zielona, kwiat jedwabiu wysokiej jakości 98cm

40,50 zł *

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Ta imponująca hortensja wiechowa w kolorze zielonym wygląda zwodniczo. To nie jest prawdziwa roślina, ale wyjątkowo wysokiej jakości i bardzo naturalnie zaprojektowany kwiat jedwabiu wysokiej jakości marki VIANA!

Kwiatostan hortensji ozdobnej charakteryzuje się wiechowym kształtem. Hortensja wiechowa ma wiele dużych i małych kwiatów, które zmieniają się z delikatnej zieleni wewnątrz na zewnątrz w kremową biel i mają wiele małych, przypominających perły pąków. Na długiej, szerokiej łodydze jest w sumie pięć zielonych liści. Każdy z zielonych liści hortensji o różnej wielkości ma bardzo naturalny wzór nerwów.

Dzięki sztucznej łodydze hortensji możesz tworzyć trwałe i zmienne dekoracje kwiatowe do domu lub lokalu biznesowego. Użyj sztucznego kwiatu pojedynczo, umieszczając go na długiej łodydze w wysokim wazonie na stole lub jako dekorację podłogi. Ten czarujący kwiat jedwabiu jest również bardzo piękny jako dodatek do innych długich łodyg kwiatowych lub jako kompozycja z kilku hortensji!

Zawiąż wieniec z kilku sztucznych kwiatów lub stwórz z niego wielkoformatową kompozycję kwiatową na foyer hotelu lub uroczystość weselną. Śliczna dekoracyjna hortensja nadaje się również jako dekoracja stołu na wesele: aby uzyskać gustowną dekorację ślubną, po prostu umieść sztuczną hortensję wiechową na stole na przemian z kremową wersją i dodaj do niej romantyczne lampiony.

W florystyce hortensje są po prostu ponadczasowe! Dzięki temu sztucznemu modelowi zawsze masz pod ręką świeże i wielokrotnego użytku sztuczne kwiaty do swoich artykułów florystycznych.

Sztuczna hortensja wiechowa w kolorze zielonym ma całkowitą długość około 25 centymetrów z łodygą i średnicą około 15 centymetrów. Każdy ze sztucznych kwiatów ma przybliżoną średnicę od 2,5 do 4 centymetrów. Szeroki uchwyt wyposażony jest w elastyczny metalowy rdzeń.

Długość całkowita:
ok. 72 cm
Rozmiar wiechy: ok. 25 × 15 cm
Wielkość kwiatu : ok. Ø 2,5–4 cm
Rozmiar arkusza: 9,5 × 6,5 cm / 15 × 10 cm / 17,5 × 12 cm
Kolor: zielony, kremowy biały,
Materiał: plastik, metal
Ilość: 1 sztuka
google_translate
automatycznie przetłumaczone na google