Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Sznurek jutowy żółty Ø2mm 50m

10,60 zł *

10,60 zł pro 100 g

Dostawa do 7. Grudnia **

Opis produktuOpis produktu

Aby wiosenne dekoracje na Twoich oknach również pięknie się prezentowały, dlaczego nie powiesić ich za pomocą sznurka z juty w jaskrawym żółtym kolorze! Wstążka jest wykonana z czystego naturalnego włókna, które jest uzyskiwane z rośliny juty i botanicznie nazywa się również Corchorus. Możesz więc do tego materiałowego sznurka przywiązać np. małe figurki dekoracyjne, a nawet główki kwiatów, a potem powiesić je naprawdę ładnie na oknie lub nawet na ścianie.

Wspaniale wyglądają też małe słoneczniki, które możesz wyszydełkować ze sznurka, a potem wykorzystać jako podstawki pod szklanki i kubki. Jeśli następnie połączysz żółtą wstążkę z innymi wstążkami juty w innych kolorach, możesz wyszydełkować mały letni ogródek, który pięknie wygląda jako fototapeta i ozdoba dziecięcego pokoju.

Żółty sznurek jutowy na szpuli ma przybliżoną długość 50 metrów i jako produkt naturalny jest również w stu procentach biodegradowalny. Średnica sznurka wynosi około 2 milimetrów.
Średnica: ok. Ø2mm
Kolor: Żółty
Materiał: 100% juta
Ilość:ok. 50m


producenci: Halbach ®
Nr prod.: 15630
Waga: 0,38 kg
Dostawa do: 7. Grudnia **

więcej zdjęć przedmiotów

Sznurek jutowy żółty Ø2mm 50m
Sznurek jutowy żółty Ø2mm 50m
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.