Świece jajeczne białe ze wzorem 6,5cm 6szt

75,10 zł *

12,52 zł pro Kawałek

Dostawa do 16. Marzec **

opis produktuopis produktu

Co może być lepszego w twórczej aranżacji wielkanocnej niż te białe świece z wzorami? Inteligentne świece wykonane z wysokiej jakości wosku są wielkości prawdziwych jaj kurzych i inspirują uroczym motywem wiosennym wykonanym z zielonej cieniowanej trawy i sklejonych kwiatów wosku. To sprawia, że świetnie nadają się jako przyciągające wzrok w kolorowej aranżacji żonkili, bratki i tulipanów, i oczywiście również dużo robią w ozdobnym wielkanocnym gnieździe. Połączenie świecy i jajka wielkanocnego jest przekonujące!

Ponieważ każda świeca jajeczna jest wyposażona w mały otwór na spodzie, można ją również łatwo umieścić na metalowych świecznikach. Można je z kolei przymocować do uroczego wiklinowego wieńca, który można również ozdobić jedwabnymi kwiatami, dekoracyjnymi figurami i kokardkami wykonanymi z pasującej kolorystycznie wstążki. Ponieważ otrzymujesz od nas świeczki w kształcie jajka w odpowiednim pudełku, są one również idealne do odsprzedaży i jako inteligentny pomysł na prezent na Wielkanoc.

6 świec z tektury jajecznej wykonanych jest z wysokiej jakości, częściowo zabarwionego wosku i są bogato zdobione. Każda świeca ma średnicę około 4 centymetrów, wysokość około 6,5 centymetra i czas palenia około 7 godzin.

Średnica: ok. 4 cm
Wysokość: ok. 6,5 cm
Kolor: biały, zielony, żółty
Czas palenia: około 7 godzin
Materiał: wosk
Ilość: 6 sztuk


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video

* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.