Świece filarowe pełne zielone 70×100mm 4szt.

50,10 zł *

12,52 zł pro Kawałek

Dostawa do 4. Luty **

Opis produktuOpis produktu

Świece filarowe w kolorze zielonym nadają dekoracji stołu szlachetny urok i emanują spokojem i pogodą ducha. Świece dekoracyjne możesz wykorzystać do aranżacji na Wielkanoc, jesień lub Boże Narodzenie. Zielone świece równie dobrze sprawdzają się jako wiosenna dekoracja, na wesele na tacy ze świecami lub w aranżacjach, jak i świąteczne świece wieńcowe na wieńcu adwentowym.

Świece filarowe Jade Green również bardzo dobrze wpisują się w morską dekorację świecową i szczególnie pięknie sprawdzają się latem lub w łazience. Łączy woskowe świeczki z miodowymi kolorowymi filarowymi świeczkami i ustawia świeczki na piasku. Na ozdobnym talerzu lub w szklanym słoiku z kilkoma muszelkami i plażowymi akcesoriami, takimi jak mała kotwica, leżak lub rybka, stworzysz z najwyższej jakości świecami wspaniałą morską dekorację, którą również bardzo miło jest podarować!

Solidne kolorowe świece filarowe w kolorze zielonym zostały wyprodukowane szczególnie wysokiej jakości. Świece prawie nie mają kieszeni powietrznych w wosku, co gwarantuje szczególnie długi czas palenia i mają w pełni odlany knot.

Dostajesz wysokiej jakości świece w zestawie 4 sztuk. Świeca ma czas palenia około 45 godzin i jest wysoka na około 100 milimetrów, a jej średnica wynosi około 70 milimetrów.

Wysokość: 100mm
Średnica: Ø70mm
Kolor:Zielony, Biały
Materiał:Wosk, Knot
Czas palenia:ok. 45 godzin
Ilość: 4 szt.
Nr prod.: 104982-168
Waga: 1,72 kg
Dostawa do: 4. Luty **

więcej zdjęć przedmiotów

Świece filarowe pełne zielone 70×100mm 4szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.