Świece dekoracyjne deco pomarańczowe, żółte Ø6cm W12cm 4szt

55,95 zł *

13,99 zł pro Kawałek

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Te ozdobne świeczki do jajek w kolorze pomarańczowym i żółtym są idealne na Wielkanoc! Uzupełnij swoją dekorację wielkanocną bardzo skutecznie, jeśli na przykład umieścisz świece na parapecie, stole w salonie lub na kredensie w korytarzu. Ale również jako dekoracja kominka na wiosnę świeca jajeczna wygląda bardzo ładnie. Masz również możliwość włączenia dekoracyjnej świecy do wieńca wielkanocnego i otrzymasz uroczy pomysł na prezent na Wielkanoc, który jest małą pamiątką i zapewnia wiele radości.

Ze względu na dwa świeże kolory i oryginalny kształt jajka, zestaw świeczek szczególnie dobrze komponuje się z wczesnymi kwitnącymi kwiatami i kolorowymi dekoracjami wielkanocnymi, takimi jak koszyk wielkanocny, króliczek wielkanocny i pisklę szenilowe. Na przykład możesz stworzyć fascynującą dekorację stołu z małym zielonym sizalem i kolorową dekoracją rozproszoną, przy czym świeca jajowa jest gwiazdą. Oczywiście można również umieścić świece na świeczniku na świece filarowe.

Ozdobna świeca jajeczna w kolorze pomarańczowym i żółtym jest oferowana jako zestaw 4 sztuk, a każda świeca ma średnicę około 6 centymetrów. Przy wysokości około 12 centymetrów świeca może palić się do 38 godzin.

Średnica: ok. 6 cm
Wysokość: około 12 cm
Kolor: pomarańczowy, pomarańczowy, biały
Czas spalania: około 38 godzin
Materiał: wosk, knot
Ilość: 4 sztuki


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google
* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.