Świeca słupkowa PURE Nature, ekologiczna świeca naturalna wykonana ze stearyny i wosku rzepakowego 90 / 70mm

13,80 zł *

Produkt aktualnie wyprzedany. Możliwe, że będzie on dostępny później.

opis produktuopis produktu

Nie chcesz przegapić prawdziwego światła świec, ale masz obawy dotyczące surowców woskowych i osadzania się sadzy podczas spalania? W takim razie świece PURE Nature Wax od wysokiej jakości marki Wenzel Kerzen są zdecydowanie alternatywą dla Ciebie!

Te naturalne rudy są wytwarzane wyłącznie z naturalnych i odnawialnych surowców. Ekologiczne świece pieńkowe w kolorze białym są wykonane z wysokiej jakości mieszanki wosku składającej się z 70% stearyny i 30% wosku rzepakowego. Spalają się wolniej i dłużej niż świece parafinowe i mają ładny, duży i jasny płomień. Ta cylindryczna świeca jest również samogasnąca, ponieważ ma zintegrowany uchwyt na knot. - Zapobiega to przewracaniu się płonącego knota i gaśnie automatycznie po spaleniu. Jednocześnie uchwyt knota nie oddaje ciepła w dół. Ze względu na wysoką jakość, bezpieczeństwo podczas palenia oraz brak zanieczyszczeń poprzez spalanie nisko sadzowe i neutralne pod względem emisji CO2, wszystkie świece naturalne z linii PURE NATURE posiadają atest RAL.

Zalety świec walcowych stearynowych PRO NATURE:

  • wykonane z naturalnych surowców
  • bez wosków palmowych i sojowych
  • bez ropy naftowej, jak bez parafiny
  • samogasnący
  • długi czas palenia
  • duży świecący płomień świecy
  • Spalanie neutralne pod względem sadzy i CO2
  • otrzymał znak jakości RAL, który oznacza bezpieczeństwo podczas palenia i brak szkodliwych substancji
  • Niemiecka jakość
  • opakowanie bez plastiku

Użyj wysokiej jakości białej świecy kolumnowej, aby skąpać swój dom w przytulnym blasku świec. Czy to jako dekoracja świec na Boże Narodzenie, czy na inne uroczystości przez cały rok, zrównoważone naturalne świece są zawsze dobrym wyborem!

Połącz różne rozmiary świec z serii „Pure Nature” w aranżacje świec do dekoracji stołu lub użyj ich do oświetlenia aranżacji i wieńców. Białe świece Pure Safe nadają się również jako dekoracja świec na chrzest, komunię, bierzmowanie lub wesele lub w połączeniu z piękną latarnią jako mały prezent dla gości na urodziny lub letnie przyjęcie. Możesz również wykorzystać piękne świece walcowe jako światło świec na uroczystości pogrzebowe lub dni pamięci. - Dzięki świecy naturalnej PURE Nature Wax zawsze masz pod ręką wysokiej jakości świecę walcową!

Świeca słupkowa jest dostarczana w opakowaniu bez plastiku z papierową banderolką. Biała świeca ma około 90 milimetrów wysokości i około 70 milimetrów średnicy.

Wysokość:
około 90 mm
Średnica: ok. Ø70mm
Kolor: biały
Czas palenia: ok. 38 godzin
Materiał: stearyna, wosk rzepakowy
Ilość: 1 sztuka
google_translate
automatycznie przetłumaczone na google