Świeca dekoracyjna z cytryny 14 cm

43,15 zł *

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Pisanka w inny sposób: spraw, aby ta dekoracyjna świeca jajeczna w cytrynowożółtym była punktem kulminacyjnym twojej dekoracji wielkanocnej. Duża świeca wykonana z żółtego, wysokiej jakości wosku po prostu cudownie pasuje do wiosny dzięki kształtowi jajka i jest miłym dodatkiem do wydmuchiwanych i jaskrawo pomalowanych jaj w koszyku wielkanocnym. Występuje na przykład w drucianym koszu wyłożonym mchem, który można również ozdobić pasującymi posypkami i uroczymi postaciami, lub na drewnianej tacy z trawą wielkanocną i słomą.

Ze względu na jasny żółty odcień, świeca jajeczna jest oczywiście również fantastyczna jako centrum wspaniałej wiosennej aranżacji z żonkili, tulipanów i bratki. Ale również indywidualnie przyciąga wzrok: umieść świecę w szerokim szklanym wazonie lub misce, w której możesz wypełnić kolorowy dekoracyjny żwir, jak chcesz, a następnie użyj go jako nastrojowej dekoracji stołu na niedzielę wielkanocną. Dobrym pomysłem jest umieszczenie świeczki jajecznej na środku wieńca wielkanocnego na stole.

Dekoracyjna świeca jajeczna składa się z wosku cytrynowożółtego i ma średnicę około 9 centymetrów i wysokość około 14 centymetrów. Przybliżony czas spalania wynosi 65 godzin.

Wysokość: około 14 cm
Średnica: ok. Ø9 cm
Kolor: cytrynowożółty
Materiał: wosk
Czas spalania: około 65 godzin
Ilość: 1 szt


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google
* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.