Świeca dekoracyjna limonkowa 14 cm

43,15 zł *

Dostawa do 15. Marzec **

opis produktuopis produktu

Szukasz oryginalnej świecy stołowej na Wielkanoc? Rzuć okiem na tę dekoracyjną świecę jajeczną w odświeżającym kolorze limonki! Świeca stoi wygodnie na płaskim spodzie i wygląda szczególnie pięknie w latarni wykonanej z bezbarwnego szkła. Możesz wyłożyć podłogę kilkoma kolorowymi ozdobnymi kamieniami i masz nowoczesną dekorację wielkanocną, której możesz również użyć podczas przytulnej rodzinnej kolacji. Ale doskonale pasuje również do parapetu i komody w salonie.

Połącz dekoracyjną świecę na przykład z eleganckim wczesnym rozkwitaczem lub zainstaluj ją w aranżacji wielkanocnej, aby uzupełnić atmosferę wielkanocną. Oczywiście możesz również ozdobić stół balkonowy tą piękną świeczką w kształcie jajka i skutecznie oświetlić balkon wieczorem. Możesz także korzystać z nich przez całą wiosnę i lato i nie tylko musisz ograniczać się do Wielkanocy.

Ozdobna świeca jajeczna w limonce ma wysokość około 14 centymetrów i średnicę około 9 centymetrów. Z czasem spalania do 65 godzin będziesz się dobrze bawić tymi wielkanocnymi świecami!

Średnica: ok. Ø9 cm
Wysokość: około 14 cm
Kolor: limonkowy
Czas spalania: około 65 godzin
Materiał: wosk, knot
Ilość: 1 szt


google_translate
automatycznie przetłumaczone na google
* wszystkie ceny wliczając. 19 % VAT, bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.