Stojak na zajączek z drewnianą podstawą Metalowa ozdoba na Zajączek Wielkanocna

24,80 zł *

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Szlachetny zajączek: srebrny metalowy stojak z podstawą z prawdziwego drewna mango nadaje zającowi wielkanocnemu zupełnie nowy wygląd!

Zarys zająca ogranicza się do tego, co istotne, ale potrafi przekonać bardzo charakterystycznymi kształtami. Celowo utworzone ślady przetarcia na powierzchni dodają nutę vintage i przypominają roślinne kształty. Starannie wypolerowane drewno mango ma naturalnie indywidualne usłojenie i nadaje srebrnej figurze dekoracyjnej więcej ciepła. Królik wygląda w lewo, grzbiet jest nieco prostszy, a królik ma małe podparcie na tylnych łapach dla lepszego chwytu. Dlatego można go ustawiać indywidualnie, a nie parami.

Zwiastun wiosny to wspaniała ozdoba zarówno na wielkanocny stół, jak i na regał czy na parapecie. Ponieważ zajmuje niewiele miejsca, możesz stworzyć wielkanocną atmosferę nawet na najmniejszej powierzchni. Oprócz latarni, małego koszyczka wielkanocnego lub tylko dla siebie, siedzący ozdobny zajączek wnosi do Twojego domu odrobinę ekskluzywności!

Srebrny ozdobny króliczek na stopie wykonany z drewna mango osiąga przybliżoną wysokość łącznie 20 centymetrów. Wymiary podstawy można określić jako 10 × 5 × 1,5 centymetra. Na spodniej stronie drewnianej podstawy znajduje się również pięć miękkich ślizgaczy, które zapobiegają zarówno zarysowaniom, jak i ślizganiu się po stole.

Całkowita wysokość: ok. 20 cm
Wymiary podstawy (szer. × gł. × wys.): Ok. 10cm × 5cm × 1,5cm
Gruba figura: około 6 mm
Materiał: drewno, metal
Kolor: naturalne kolory, srebrny
Ilość: 1 sztuka

google_translate
automatycznie przetłumaczone na google

3D article video