Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Sowa w pierścieniu jako wieszak na żywność brązowo-turkusowy metal Ø12,9cm L42cm

26,50 zł *

Dostawa do 7. Grudnia **

Opis produktuOpis produktu

Misternie zaprojektowana figurka sowy w pierścieniu to element dekoracyjny dla Twojego domu lub ogrodu. Na zewnątrz, urocza metalowa sowa może służyć nawet jako karmnik dla ptaków!

Ponieważ pod łapkami sowy znajduje się haczyk przymocowany do ozdobnego pierścienia, który zimą może służyć jako uchwyt do miśnienia. Na haku ptaka postać w pierścieniu, ale także mały gong lub latarnia może być dołączony do powieszenia. - Nawet mały wiszący koszyczek znajdzie swoje miejsce na pięknym wisiorku.

Sowa w pierścionku wykonana jest z metalu odpornego na warunki atmosferyczne z wielką dbałością o szczegóły. Kolor wisiorka to rdzawy brąz z nieregularnymi turkusowo-zielonymi plamkami, szczególnie na powierzchni sowy. Dzięki temu dekoracja zewnętrzna wygląda na zabytkową i pokrytą werniksem. Do zawieszenia służy łańcuszek z dużym haczykiem przymocowany do górnej krawędzi pierścionka.

Zawieszka sowa ma łączną długość około 42 centymetrów. Obrączka ma średnicę około 12,9 centymetra i jest przymocowana do łańcuszka z haczykiem o długości około 27 centymetrów. Metalowy ptak ma przybliżone wymiary 10 × 10,5 × 5,5 centymetra.

Wymiary całkowite:
ok. 42 cm
Średnica obrączki: ok. Ø12,9cm
Rozmiar ptaka: ok. 10×10,5×5,5cm
Długość łańcuszka z haczykiem: ok. 27cm
Materiał: Metal
Kolor: Brązowy, Turkusowy
Ilość: 1 szt.
Nr prod.: 532369-000-901
Waga: 0,43 kg
Dostawa do: 7. Grudnia **

więcej zdjęć przedmiotów

Sowa w pierścieniu jako wieszak na żywność brązowo-turkusowy metal Ø12,9cm L42cm
Sowa w pierścieniu jako wieszak na żywność brązowo-turkusowy metal Ø12,9cm L42cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT Bez kosztów przesyłki. Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.