Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Gałązka stożkowa zielona 33cm

30,00 zł * 26,70 zł * ty zapisz 11% (3,30 zł)

Dostawa do 3. Listopad **

Opis produktuOpis produktu

Jako atrakcja jesienią i zimą: ta wysokiej jakości gałązka stożkowa w kolorze zielonym oferuje Państwu co roku ponownie piękną dekorację do Państwa pomieszczeń. W naturalnym wyglądzie gałązka dekoracyjna z małą szyszką stanowi piękny widok. Dzięki zintegrowanemu metalowemu drutowi w łodydze, można elastycznie kształtować i układać gałązkę według własnego uznania.

Samodzielnie lub w grupie, ozdobne szyszki wspaniale prezentują się w zimowo udekorowanym wazonie. Uzupełnij gałązkę szyszki jeszcze sztuczną gałązką sosnową lub nawet prawdziwymi gałęziami jodły z lasu i dodaj mały sznur świateł do aranżacji. Trudno o bardziej kontemplacyjny sposób na wprowadzenie się w nastrój święta miłości. A w jesiennej dekoracji można również wspaniale wkomponować gałązkę w swoje florystyczne dzieła. W tym celu należy oddzielić poszczególne gałęzie od łodygi, a następnie włożyć szyszki dekoracyjnie do wieńca stołowego. Z kasztanami i kolorowymi jesiennymi liśćmi daje to prawdziwie jesienny obraz.

Gałązka stożkowa wysokiej jakości marki VIANA w kolorze zielonym ma rozmiar około 33 centymetrów.

Długość:około 33cm
Kolor:zielony, brązowy
Materiał:tworzywo sztuczne, metal
Ilość:1 sztuka


Nr prod.: 64848
Waga: 0,19 kg
Dostawa do: 3. Listopad **

więcej zdjęć przedmiotów

Gałązka stożkowa zielona 33cm
Gałązka stożkowa zielona 33cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.