Serduszko druciane 30cm Fala pierścionek na ścianę Wianek na ścianę Pierścionek serce 10szt

85,95 zł *

8,60 zł pro Kawałek

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Wianek z kwiatów z sercem: serduszka z drutu są modyfikacją praktycznego pierścienia z falą i są bardzo popularne nie tylko na Walentynki czy w dekoracjach ślubnych jako wieńce na drzwi, dekoracje stołu czy dekoracje ścienne!

Na przykład w mgnieniu oka możesz stworzyć naturalne dekoracje z sercem: Aby to zrobić, potrzebujesz najpierw mchu (np. Mchu talerzowego), który owijasz wokół pierścienia w kształcie serca i mocujesz drutem wiążącym. W zależności od pory roku możesz następnie użyć kolorowego drutu dekoracyjnego do dekoracji DIY i przymocować do niego posypkę sezonową. W okresie jesiennym lub przedświątecznym szczególnie muchomory są bardzo popularnymi dodatkami do wieńców ściennych czy dekoracji stołu. Możesz również drutować stożki i małe gałązki lub przykleić je do serca drutu.

Dzięki temu serce może twórczo służyć jako stylowa oprawa dla wczesnych kwitnących roślin: hiacynty winogronowe i wieniec z mchem na drucianym sercu wyczarowują kawałek wiosennej łąki bezpośrednio na stole - przy okazji, także jako ciepłe powitanie kwiatowe do rozdania!

Wianki w kształcie serca mają około 30 centymetrów szerokości i ok 28 centymetrów. Sam drut osiąga przybliżoną wysokość (lub głębokość) 3 milimetrów w pozycji leżącej. Ozdobne serca dla kwiaciarni i hobbystów otrzymujesz w opakowaniu po 10 sztuk.

Szerokość: około 30cm
Wysokość serca: ok. 28cm
Wysokość drutu: ok. 3 mm
Kolor: srebrnoszary
Materiał: płaski drut falisty
Ilość: 10 sztuk

Uwaga: Akcesoria i elementy dekoracyjne pokazane na zdjęciach produktów nie są częścią asortymentu, chyba że zostały wyraźnie uwzględnione.

google_translate
automatycznie przetłumaczone na google