Serduszka druciane 25cm faliste kółka Obręcz do wieńca 10szt

76,70 zł *

7,67 zł pro Kawałek

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Oddaj serce! Te pierścienie z falami w kształcie serca stanowią idealną podstawę do kochającego pozdrowienia z kwiatów lub naturalnej dekoracji jako wieniec na drzwi lub wieniec ścienny!

Dzięki temu mocowanie szerokiej gamy materiałów rzemieślniczych i produktów naturalnych lub kwiatów jest bardzo łatwe. Ze względu na falisty kształt, giętkie gałązki lub girlandy z mchu lub kwiatów można bardzo dobrze owinąć wokół ozdobnego serca i idealnie dopasować do kształtu. W ten sposób niezawodnie zapobiegasz ślizganiu się pojedynczych elementów dekoracyjnych i ponownemu pojawianiu się nieizolowanego drutu.

Jednak przy nowoczesnych zdobieniach w stylu Scandi drut falisty może być nawet miejscami widoczny. Klasykami tutaj są łyszczec i eukaliptus, które bez problemu można zastosować również w wersji sztucznej. Na metalowym serduszku jako alternatywa dla wieńca nawet kilka kwiatowych składników wygląda świeżo i świeżo. Co powiesz na sznur lampek ryżowych? - Wnieś światło w ciemniejsze dni i nordycką przytulność i pokochaj swój dom dzięki dekoracjom ściennym! Suszone kwiaty lub trawy, takie jak trawa pampasowa, również wyglądają uroczo na wieńcu!

Serca z drutu falistego mają około 25 centymetrów szerokości i około 24 centymetry wysokości. Drut ma około 3 milimetrów wysokości, więc twój wieniec będzie co najmniej tak szeroki. Otrzymasz 10 sztuk drucianego serca.

Szerokość: około 25cm
Wysokość serca: około 24cm
Wysokość drutu: ok. 3 mm
Kolor: srebrnoszary
Materiał: płaski drut falisty
Ilość: 10 sztuk

Uwaga: Akcesoria i elementy dekoracyjne pokazane na zdjęciach produktów nie są częścią asortymentu, chyba że zostały wyraźnie uwzględnione.

google_translate
automatycznie przetłumaczone na google