Serduszka druciane 20cm kółka fala wianek kółeczka 10szt

69,70 € * 55,30 zł * ty zapisz 21% (14,40 zł)

5,53 zł pro Kawałek

Dostawa do 29. Stycznia

opis produktuopis produktu

Proste (i) niezbędne: druciane serce jako podstawa do dekoracji kwiatowych i pięknych dekoracji do powieszenia. Elegancki wariant pierścienia z falą nadaje się do rękodzieła z naturalnych materiałów, a także do kreacji z jedwabnymi kwiatami lub suszonymi kwiatami!

Serca są wykonane z płaskiego drutu karbowanego - kwiaciarnie już na pierwszy rzut oka wiedzą, że falisty kształt zapewnia szczególnie dobre trzymanie wszelkiego rodzaju materiałów dekoracyjnych. Dzięki nadanemu kształtowi serca z łatwością stworzysz piękne, profesjonalnej jakości aranżacje z drutu.

Co powiesz na przykład na zwiewną dekorację ślubną? Drutem do wiązania możesz błyskawicznie przymocować świeżą zieleń i prawdziwe lub sztuczne róże do ozdobnego serca. Brakuje tylko kilku długich jedwabnych wstążek, a wieniec w kształcie serca nadaje się już jako dekoracja drzwi, okna lub ściany.

Ze względu na wolną przestrzeń pośrodku wieniec wydaje się bardzo przewiewny. Do dekoracji można np.dodać niewielki wieszak - oczywiście idealnie komponuje się z nim drewniane serduszko. Stwórz prezent na Walentynki. Serduszko w czerwonych, czerwonych różach lub girlanda z kwiatów na pierścieniu wieńca, a nawet łańcuch świetlny LED do romantycznego oświetlenia również pasuje do tego!

Pierścienie fal w kształcie serca mają szerokość około 20 centymetrów i wysokość około 19 centymetrów. Sam drut ma około 3 milimetrów wysokości. Otrzymasz łącznie 10 drucianych serc.

Szerokość: ok. 20 cm
Wysokość serca: ok. 19 cm
Wysokość drutu: ok. 3 mm
Kolor: srebrnoszary
Materiał: płaski drut falisty
Ilość: 10 sztuk

Uwaga: Akcesoria i elementy dekoracyjne pokazane na zdjęciach produktów nie są częścią asortymentu, chyba że zostały wyraźnie uwzględnione.

google_translate
automatycznie przetłumaczone na google