Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Serce z mokrej pianki podwójne 38cm otwarte

103,05 zł *

Dostawa do 3. Sierpnia **

Opis produktuOpis produktu

Co lepiej symbolizuje miłość dwojga ludzi niż dwa splecione serca? To podwójne serce z mokrej pianki OASIS® jest otwarte w środku i przymocowane do praktycznej podstawy z twardej pianki. Na dole, górne końcówki dwóch serc są przymocowane za pomocą klipsów dla lepszego trzymania. Jeśli pięknie przyozdobisz piankę z korka czerwonymi i białymi różami, otrzymasz idealną dekorację na uroczystość weselną. Jednak dekorację serca możesz również wykorzystać na rocznicę, np. srebrny ślub lub złoty ślub.

Dzięki twardej piankowej podstawie możesz nie tylko postawić dekorację ślubną na stole, ale również przymocować ją do ściany za pomocą haczyka lub umieścić na stojaku ekspozycyjnym. Jeśli używasz świeżych kwiatów do dekoracji, to można delikatnie podlewać piankę przed, jeśli to konieczne jeszcze mżawka ze specjalnym pokarmem dla kwiatów, takich jak Floralife przez OASIS ®, a następnie wyposażyć w piękne rośliny. Oczywiście do dekoracji można użyć także suchych roślin i jedwabnych kwiatów.

Podwójne serca z mokrej pianki z otwartym środkiem OASIS® mają w przybliżeniu wymiary 38 x 58 centymetrów.
Nr prod.: 11-08232
Waga: 0,6 kg
Dostawa do: 3. Sierpnia **
Serce z mokrej pianki podwójne 38cm otwarte
Serce z mokrej pianki podwójne 38cm otwarte
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.