Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


OASIS® Serce samochodu 42cm x 42cm x 8cm

116,25 zł *

Dostawa do 3. Sierpnia **

Opis produktuOpis produktu

Elegancko udekoruj maskę samochodu ślubnego tym sercem samochodowym od OASIS®! Zestaw dekoracyjny składa się z serca, które również wykonane jest z wysokiej jakości mokrej pianki i umieszczone w solidnej plastikowej osłonie. Pokrowiec ten posiada dużą przyssawkę z tyłu oraz dwie dźwignie z boku, za pomocą których można regulować siłę ssania. Służy on również jako zbiornik na wodę z pianki plug-in. Więc można wody deco serca przed starannie, a następnie ozdobić świeżych czerwonych i białych róż, zieleni cięcia, tulipany i inne kwiatowe decorations.

Tie krawędzie nadal z sizalu, mchu lub ozdobną wstążką, a następnie dołączyć układ kwiatów ślubnych na masce samochodu ślubnego lub z boku karetki ślubnej. Ale także na rocznicę ślubu, np. złoty ślub lub srebrny ślub, możesz wykorzystać bazę do ułożenia kwiatów i udekorować srebrnymi lub złotymi ozdobami!

Serce samochodowe OASIS® jest zapakowane w folię ochronną i ma wymiary około 42 x 42 x 8 centymetrów. Dodatkowo z tyłu znajdują się również otwory, dzięki którym można zawiesić i zabezpieczyć aranżację serca.

Wymiary:ok. 42cm x 42cm x 8cm
Kolor:Zielony
Materiał:Masa perłowa, plastik
Ilość:1 szt.
Nr prod.: 11-83071
Waga: 0,8 kg
Dostawa do: 3. Sierpnia **
OASIS® Serce samochodu 42cm x 42cm x 8cm
OASIS® Serce samochodu 42cm x 42cm x 8cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.