Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


OASIS® Biolit® serce duże 34cm 2szt.

102,35 zł *

51,17 zł pro Kawałek

Dostawa do 3. Sierpnia **

Opis produktuOpis produktu

Nie ma chyba nic piękniejszego niż wyrazić swoją pamięć symbolem miłości. Dzięki temu dużemu sercu Biolit® firmy OASIS® mają Państwo taką możliwość. Wysokiej jakości pianka korkowa oraz podkład ze sprasowanej i stabilnej makulatury stanowią doskonałą podstawę do wykonania żałobnej aranżacji kwiatowej na niedzielę zmarłych.

Ponieważ na niektórych cmentarzach nie wolno już wykonywać dekoracji pogrzebowych z tworzyw sztucznych, ta baza do aranżacji kwiatowych jest już przełomowa we florystyce funeralnej. Oba elementy są w stu procentach kompostowalne. Dzięki temu pianka w kształcie serca jest idealną ozdobą grobu, a także potrafi roztoczyć wdzięczną i dostojną atmosferę podczas nabożeństwa żałobnego w kościele i kaplicy.

Duże serce OASIS® Biolit® dostarczane jest w opakowaniu po dwie sztuki i ma wymiary 34 x 32 x 6 centymetrów. Zielona i wysokiej jakości pianka plug-in tworzy bardzo powściągliwą grę kolorów, szczególnie w połączeniu z brązową podstawą, dzięki czemu masz wolny wybór w projektowaniu kolorystyki aranżacji. Dzięki temu z wtykanego piankowego serca można stworzyć również dekorację na Dzień Matki czy Walentynki.

Wymiary: ca. 34cm x 32cm x 6cm
Kolor: Zielony, Brązowy
Materiał: Pianka do przyklejania, papier z recyklingu
Ilość: 2 sztuki
Nr prod.: 11-07335
Waga: 0,5 kg
Dostawa do: 3. Sierpnia **
OASIS® Biolit® serce duże 34cm 2szt.
OASIS® Biolit® serce duże 34cm 2szt.
OASIS® Biolit® serce duże 34cm 2szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.