Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


OASIS® Bioline® Deco i Titan serce 45cm

148,50 zł *

Dostawa do 3. Sierpnia **

Opis produktuOpis produktu

Idealna podstawa dla wyrafinowanych aranżacji pogrzebowych i romantycznej florystyki ślubnej: OASIS® Bioline® Deco i Titan Heart to piękna podstawa dla bardzo indywidualnych kompozycji kwiatowych na różne okazje. Pocięta pianka w kształcie serca jest trwale przymocowana do solidnej płyty z naturalnego drewna, która posiada mechanizm składania. W ten sposób można łatwo przetransportować leżące serce, a następnie bezpiecznie ustawić je w miejscu przeznaczenia. Wtykana gąbka ma również poziomą linię cięcia, która zapobiega spływaniu wody - tutaj najwyższa jakość spotyka się z najłatwiejszym użyciem, jakie można sobie wyobrazić.

Dla wystawnej aranżacji pogrzebowej, która stoi obok urny na przykład podczas nabożeństwa żałobnego, a następnie może być umieszczona na nagrobku, duże serce można wyposażyć na przykład w białe lilie i róże lub we wdzięczne suszone kwiaty, protee i egzotyki. Jest to wspaniały sposób na uczczenie pamięci zmarłego i wyrażenie współczucia. Ale również na ślub można wyczarować coś bardzo wyjątkowego z podstawki: klasyczne róże lub nawet kolorowe kwiaty, dużo zieleni i mieniące się ozdobne koraliki przekształcają serce w dekorację ślubną w klasie samej w sobie, która może być umieszczona, na przykład, w kościele, urzędzie stanu cywilnego lub w miejscu uroczystości obok stołu pary młodej.

Serce dekoracyjne ma około 44 centymetry szerokości i około 45 centymetrów wysokości i wykonane jest z biodegradowalnej pianki oraz wytrzymałego, pomalowanego na zielono naturalnego drewna. Podczas używania serca należy upewnić się, że jest ono odpowiednio podlewane: Aby to zrobić, najpierw zanurz dno z czubkiem serca w wannie wypełnionej wodą, a następnie górę. 45cm
Kolor: Zielony
Materiał: Pianka klejąca, drewno, tkanina
Ilość: 1 sztuka

Uwaga: Akcesoria widoczne na zdjęciach produktu oraz elementy dekoracyjne nie są wliczone w cenę produktu, chyba że są w nią wliczone.


Nr prod.: 11-07307
Waga: 2 kg
Dostawa do: 3. Sierpnia **
OASIS® Bioline® Deco i Titan serce 45cm
OASIS® Bioline® Deco i Titan serce 45cm
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.