Aby stale optymalizować naszą stronę internetową i oferować najlepszą możliwą obsługę, używamy plików cookie, pod warunkiem, że wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Dodatkowe informacje Zgodzić się Odrzucić


Stick piankowy serce samochodu 42cm x 42cm x 8cm 3szt.

209,25 zł *

69,75 zł pro Kawałek

Dostawa do 3. Sierpnia **

Opis produktuOpis produktu

Z pianki do przyklejania serc samochodowych ułóż wspaniałe dekoracje samochodowe na przyjęcie weselne. Użyj tego serca wykonanego z wysokiej jakości mokrego mchu i wytrzymałego plastiku. Symbol miłości wykonany z mchu wtykanego posiada praktyczną podstawę z tworzywa sztucznego. Służy on jako zbiornik wody. Dzięki mocnej przyssawce na spodzie, serce jest przymocowane do samochodu pary młodej. Ssawkę można łatwo zamocować za pomocą bocznej, wysuwanej dźwigni i równie łatwo ponownie poluzować.

Podłączane serce z pianki samo w sobie oferuje dużą powierzchnię dla ekspansywnych dekoracji kwiatowych. Może być ściśle dopasowany z kwiatów, zieleni ciętej i baby's breath zarówno na górze, jak i z boku. W ten sposób podstawa aranżacji kwiatowej znika pod imponującym pokazem kwiatów. Dodaj kokardki z białej lub pastelowej organzy, aby uzyskać zabawny wygląd. Artystycznie udrapowane włókna sizalu i urocze dekoracyjne serca dopełniają design. W ten sposób zwykły samochód zmienia się w efektowną karocę do ślubu. Dzięki temu zapewnisz Młodej Parze kolejne niezapomniane wrażenia.

Duże serce samochodowe OASIS® posiada solidną plastikową podstawę z przyssawką. Nadaje się do wszystkich standardowych lakierów samochodowych. W zestawie znajdują się 3 piankowe serca. W ten sposób można używać serca kilka razy i zawsze można je ponownie oczyścić. Cała konstrukcja ma wymiary około 42 centymetry na 42 centymetry na 8 centymetrów. Masa zatykająca nadaje się zarówno do kwiatów świeżych, jak i suszonych oraz jedwabnych.

Wysokość: ok. 8cm
Rozmiar: ok. 42cm x 42cm
Kolor: Zielony
Materiał: Pianka klejąca, plastik
Ilość: 1 podkładka z 3 piankowymi sercami do wymiany
Nr prod.: 11-03071
Waga: 1,2 kg
Dostawa do: 3. Sierpnia **
Stick piankowy serce samochodu 42cm x 42cm x 8cm 3szt.
Stick piankowy serce samochodu 42cm x 42cm x 8cm 3szt.
* Wszystkie ceny wliczając. 23 % VAT, Bez kosztów przesyłki Przekreślone ceny odpowiadają poprzedniej cenie.
** Z wyjątkiem przedpłaty. Po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym koncie natychmiast zrealizujemy dostawę.